Правила безпеки знайомств в Інтернеті

Є багато історій про небезпеку знайомства в Інтернеті. Деякі – міські легенди, а деякі – панічні або із презирством. Деякі звучать правдоподібно, тому що ми чуємо їх від друзів. Правда полягає в тому, що ми лазимо в мережі серед тих, хто полює на людей, які відкривають свою особисту інформацію в Інтернеті. Також вірной те, що існують основні правила знайомств в Інтернеті й правила безпеки, яких ви можете дотримуватися, щоб убезпечити себе від неприємностей.

Залишайтеся анонімними

По-перше,  використовуйте тільки ті служби знайомств, які не розкривають особисту інформацію. По-друге, не показуйте інформацію про своє сусідство, житловий будинок, або робоче місце. По-третє, якщо у Вас є діти, не називайте їх або їхню школу. Кожен, хто змушує вас оприлюднити особисті дані перш, ніж ви будете готові, є підозрілим.

Розмова по телефону

Голос людини й предмети, про які вони хочуть говорити, можуть дати вам багато ключів до розгадки їхньої індивідуальності. Крім того, у більшості з нас є радар, що розуміє “що щось не так” навіть по телефону. Розмова – ключовий крок в одержанні уявлення про людину перш, ніж ви зустрінете його.

Управляйте перевіркою даних

Як тільки ви одержали основну особисту інформацію, не почувайте абсолютно ніякої провини  перевіряючи її. Це є абсолютно законно. Багато агентств онлайн пропонують надійні перевірки даних за доступну ціну.

Установіть границі

Ви створюєте правила. Гарантуйте, що ви будете дотримуватися їх і втілювати їх у життя. Не дозволяйте залякувати й підкуповувати себе, або виконувати що-небудь, чого ви не хочете.

Шукайте попереджувальні знаки

Перш, ніж ви будете зустрічатися з людиною, і після, тримайте ваші очі, вуха, і інтуїцію відкритої для

речей, які могли б сигналізувати непорядність, токсикоманію, або порушену індивідуальність. Наприклад:  чи дійсно людина послідовна? Якщо його передісторія або деталі його повсякденного життя змінюються або не збігаються, щось є, імовірно, неправильним. Те ж саме вірно, якщо він ухиляється. Настрій людини змінюється швидко? Раптовий гнів, примхливість, дике хвилювання, і т.д. Коливання настрою могло потенційно бути ознаками психологічного хвилювання або токсикоманії. Людина відмовляється зустрітися або навіть говорити по телефону, і тільки хоче дотримуватися комунікації онлайн? Він скоріше за все не той, за кого себе видає.

Після того, як ви зустрілися, людина ніколи не показує фотографій, не згадує минуле, або не представляє вас друзям або родині? У нього, здається, немає ніякої соціальної системи підтримки? Можливо, він може приховувати щось від вас, або ще гірше. Людина раптово знає більше про вас, чим ви розповіли їй? Викресліть потенційних сталкерів.

Сором’язливість і помилкова інформація про вагу, вік,  волосся, і він не є тою людиною, якою себе описав? Могло бути багато причин, через які вони ввели в оману вас, від роздратування і до сумнівного.

Зустріньтеся в громадському місці

Це не дуже гарна ідея – піти прогулятися в ізольованому місці або спуститься на плотах униз по річці на першому побаченні. Замість цього зустріньтеся в ресторані, кафе, або алеї на деякій відстані від вашого будинку. Несіть свій мобільний телефон і тримайте його при собі. Впевніться, що друг, колега, або член родини знають, кого ви збираєтеся зустріти й де. Поїхавши в інше місто, виконайте свої власні приготування й не розділяйте деталі або логістику з ним. Вашу зустріч, якщо у вас є яка – небудь причина почувати себе ніяково або почувати себе у небезпеці, припиніть відразу. Не вживайте алкоголь або наркотики під час побачення.