Вийти заміж за допомогою Інтернет - це реально?

Бажання вийти заміж «Переслідує» жінку завжди. Разом з тим хочеться не просто отримати штампик у паспорті, а на безіменний палець надіти обручку. Хочеться вийти заміж вдало, створити щасливу сім'ю. Знайти розумного, освіченого, доброго, якості можна перераховувати до безкінечності, яка любитиме Вас, буде хорошим чоловіком, батьком ваших дітей і надійною опорою в житті.
Але що ж робити, якщо Вам набридло відчувати себе самотньою жінкою, але поруч з Вами і близько немає чоловіки, Який відповідає вашим критеріям? Моя порада всім незаміжнім жінкам, які бажають вийти заміж, простий і складний одночасно -знайомитися в мережі Інтернет . Як зробити так, щоб знайомство було вдалим і переросло в серйозні стосунки? Про це ми з Вами і поговоримо на вебінарі «Як вийти заміж за допомогою Інтернет» .
Інтернет все більше входить в наше життя. За допомогою мережі Інтернет ми знаходимо інформацію, робимо платежі, листуємося з друзями, шукаємо супутника життя на сайтах знайомств. І, звичайно ж, шукаємо скрізь: на сайтах знайомств, в соціальних мережах, асьці Але в цьому різноманітті також легко розгубитися і швидко розчаруватися, не досягнувши бажаного результату.
Знайти чоловіка своєї мрії через Інтернет і вийти за нього заміж - це реально!Перевірила на власному досвіді - Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилася саме на сайті знайомств. Після заміжжя з'явилося бажання поділитися своїми думками і спостереженнями про різні способи знайомства, про листування, про зустрічі, про розчарування та невдачі, і про багато іншого
У знайомствах по мережі Інтернет є 5 основних переваг:
1. У мережі Інтернет чоловіків більше, ніж жінок. На сайтах знайомств, за моїми спостереженнями - на 3 чоловічих анкети доводитися тільки 2 жіночих. Це, звичайно, актуально для жінок!
2. Великий вибір. Особливо це актуально для жінок після 25 років, коли обмежується коло нових знайомств, і життя проходить за сценарієм «робота - магазин - будинок - дівич-вечір - робота».
3. Можливість вибору за віком, професією, захопленням, наявності шкідливих звичок. На деяких сайтах пропонують спочатку пройти психологічний тест, і побачити Вашу сумісність з кожним з чоловіків.
4. Зручно - Ви можете займатися листуванням у зручний для Вас час.
5. У мережі Інтернет є можливість дізнатися людини по листуванню, а потім вже познайомитися в реальному житті.
Інтернет - це, перш за все, величезні можливості.
Можливості, як в особистому житті, так і в інших сферах. Я навіть весільного фотографа знайшла через мережу. А от як використовувати цю можливість - залежить тільки від нас. Інтернет - це не панацея і не швидке вирішення всіх проблем. У мережі, як і реальному житті, ми можемо зустріти нечесних, непорядних людей. Нас можуть обдурити (або ми дамо себе обдурити). Про це теж необхідно знати і пам'ятати.
Тепер я використовую мережу Інтернет для проведення тренінгів в режимі он-лайн (вебінарів), де я ділюся корисною інформацією. Це зручно і мені, і учасникам вебінару, які живуть у різних містах, і навіть країнах.


У наші дні Інтернет став необхідним додатком до життя человека.Ми замовляємо одяг і їжу в інтернет - магазинах, сидимо в інтернет - 
бібліотеках, дистанційно навчаємося, працюємо, спілкуємося, знайомимося і навіть - одружуємося. 
І вже нікого не здивувати тим, що дві людини на різних кінцях земної кулі, знаходять один одного в мережі і створюють щасливі сім'ї. Припустимо, Ви хочете знайти в Інтернеті свою другу половинку, як це можна здійснити? 
По - перше, за допомогою сайтів знайомств, он - лайн чатів та форумів за 
інтересами, а також у соціальних мережах. 
Познайомившись з цікавлять Вас людиною, будьте уважні: інтернет - 
знайомства використовуються спритними шахраями, які наживаються на довірливості людей. 
По - друге, як і в житті постарайтеся більшедовідатися про людину. Спробуйте обговорити одну з цікавих тем. 
По - третє, не дивуйтеся якщо Ваш новий знайомий буде просити у Вас кожного разу нові і нові фото. Це цілком нормально: людина намагається переконатися у Вашій реальності (див. пункт "по - перше") 
По - четверте, якщо Вам захочеться зустрітися в реальному житті, виберіть будь-яке суспільне місце (кінотеатр, бар, ресторан) і знову - таки не втрачайте пильності! Якщо ж Вашновий знайомий живе далеко, скаржиться, що не вистачає грошей або натякає на те, щоб Ви до нього самі приїхали, насторожитеся! Зустріч краще проводити на нейтральній території! 
Якщо Ви відчуваєте, що ця людина Ваша друга половинка, прийміть рішення. Пам'ятаєте, в більшості випадків знайомства по інтернету мають щасливий кінець!


Знайомства по оголошенню, знайомство в мережі Інтернет - це завжди цікаво. Такі знайомства існують вже давно, задовго до появи самого інтернету. Віртуальне знайомство можна назвати і "заочне знайомство". Як не лохануться самому, не потрапити в халепу? Я розповім про саму головну помилку, що тягне за собою розчарування. 
Отже, ви вибрали сайт для знайомства, для пошуку партнерки. Яка мета знайомства, ви вже визначили для себе. Якщо це не дружба за інтересами і не робота, а "особистий інтерес" від швидкоплинного флірту і "зустрічей на вашій території" до "шлюбу і дітей", будьте дуже уважні. 
"Локшина на вуха і таке інше" - це вже потім, а спочатку ви вибираєте партнерку по фотографії. Я багатозначно промовчу про укривання дійсного віку і кількості дітей ... 
Головний каверза - це фотографія. Я не збираюся звинувачувати жінок в тому, що замість себе вони вставляють фотки маловідомих моделей і порнозірок або подружки - це зовсім вже з розряду надзвичайний факт. 
Просто хочу попередити деяких необережних чоловіків, що жінки так влаштовані неадекватно, що чомусь замість себе справжньою вони розміщують фотографію "давно забутих днів" або найбільш вдалу. 
Як розповів мені мій товариш по пікапу, а він був дуже розчарований - вирушав на побачення з худеньких і стрункою дівчиною, а зустрівся ... так-так, з жирною жінкою! Жінка пояснила йому, що це фотографія півторарічної давності. А зараз вона, бачте: "трохи поправилася". Мій товариш скаржився, що був дуже розчарований, адже він їхав до неї на зустріч навіть в інше місто. 
І таке з ним відбувалося не раз. Кожного разу він найбільше боявся, що пані потягне його в ліжко і не знав, під яким приводом піти швидше! 
І тепер він більше не хоче знайомитися по інтернету. 
Я б хотіла порадити жінкам розміщувати свої реальні фотографії. Не ті, де вони вже дуже добре вийшли з-за гри світла або з якихось інших причин, а ті фотки, де вони самі на себе схожі.


Життя сучасної людини все більш тісно стає пов'язаної з інтернетом. Сьогодні в мережі можна створити свою справу або працювати, можна купувати необхідні речі, спілкуватися, вчитися і пізнавати світ. А останнім часом сюди ж перемістилася і така сфера життя, як любов. 
Чи є любов в мережі - це, напевно, новий питання, яке загрожує стати вічним. Він бездоказателен. Тим 
не менш, незважаючи на всі доводи скептиків, в мережі знайомляться, спілкуються і закохуються. Дуже часто відбуваються навіть вірт-шлюби. При цьому далеко не завжди половинки бачать один одного або спілкуються голосом. Іноді вони так ніколи і не зустрічаються в реальному житті. 
В інших же випадках можливо кілька варіантів подій. Або зустріч приносить щасливий союз, або відбувається розчарування. Хтось залишається просто друзями. 
Так що ж таке роман в мережі і які можливості є у сучасної людини? Що приваблює людей в вірт-знайомствах? 
В першу чергу те, що в інтернеті значно простіше знайти людину, з якою багато спільних інтересів. Звичайно, дані анкет з соціальних мереж, фотографії, викладені в альбомах, можуть брехати. Однак у спілкуванні, нехай навіть письмово, людина так чи інакше проявляє себе. 
Друга причина - це гостра нестача часу. У мережі шукають любов не тільки ті, хто самотній по життю, але й ті, хто був би не проти познайомитися і зустрітися, але не має часу на клуби, вечірки та інші заходи. 
Вірогідність знайти в мережі свою долю приблизно така ж, як і в реальному житті. Особливо якщо врахувати, що відстань між людьми стає все ближче завдяки безлічі сучасних технологій.
Як познайомитися по Інтернету?


Все дуже просто, в мережі Інтернет немає меж і обмежень, тому немає ніяких причин соромитися або відмовляти собі в спілкуванні, сидячи біля комп'ютерного монітора. 
Насамперед, через пошуковик знаходите сайти знайомств, реєструєтеся там і починаєте спілкуватися. Не вірте стереотипам, що реєстрація на всіх сайтах знайомств платна, це зовсім не так. 
Введіть на сайті інформацію про якості і зовнішності, якими повинен володіти ваш обранець, і машина видасть вам величезну кількість претендентів на руку і серце. А далі все залежить лише від вас ...Що робити, щоб вийти заміж
Бажання вийти заміжДівчатам і жінкам, які прагнуть до заміжжя, перш за все, варто розширити коло свого спілкування. Для знайомств всі можливості гарні: спілкуйтеся через інтернет, розмістіть свої анкети на сайтах знайомств, дайте оголошення про пошук другої половинки в газетах. Не потрібно закриватися в чотирьох стінах і проводити вечори вдома. Навпаки, намагайтеся «вийти у світ», приймайте участь в дружніх посиденьках, не відмовляйтеся від запрошення на свята і торжества. 
При цьому пам'ятайте, що ні в кого немає другого шансу справити перше враження. Ретельно стежите за своїм зовнішнім виглядом: будьте при макіяжі, добре причесаний і акуратно одягненою. Завжди носіть в сумочці дзеркальце, гребінець і найнеобхіднішу косметику. У той же час враховуйте відому приказку про те, що «на ловця і звір біжить». Не впадайте в крайнощі: макіяж і одяг повинні відповідати вашому внутрішньому «я». Якщо, будучи по натурі скромною, ви створите собі викликає образ, то привернете зовсім не тих чоловіків, які вам підходять.
При зав'язуванні нових знайомств поводьтеся доброзичливо, але стримано. Надайте чоловікові можливість говорити, а самі намагайтеся більше слухати і чути. Вникайте в те, що розповідає чоловік про себе і своїх стосунках з оточуючими людьми-порівнюйте цю інформацію з власними спостереженнями. Тренуйте властиву жінкам проникливість.
Не поспішайте починати інтимні стосунки. Чоловіки більше цінують те, що дісталося їм насилу. Крім того, не варто давати кавалеру привід думати про вас як про жінку, схильної легко йти на близькість.
Якщо з'явилося кілька нових знайомих одночасно, важливо відразу відсікти непотрібні безперспективні контакти. Подумки оціните претендентів. Зі списку потенційних женихів можна виключити чоловіків, одружених, «донжуанів», а також тих, хто не підходить з суб'єктивних причин. Подумайте, крім того, чи не з'явилися у вашому оточенні «мамині синочки», чоловіки, чиї слова часто розходяться з ділом, і кавалери, які прагнуть красиво жити за рахунок партнерки. Такі чоловіки, як правило, не найкращі кандидати в чоловіки, однак спілкування з ними буде «з'їдати» час, який можна було б використовувати для пошуку гідної партії.
Коли ви визначитеся з обранцем, і відносини увійдуть у стадію інтимної близькості, ловіть «сигнали» чоловіка про те, що він розглядає вас як потенційну подружжя:
- проводить з вами багато часу, наполягає на частих встречах-
- пам'ятає дати вашого знайомства і першого свіданія-
- пам'ятає ваш день народження і обдаровує подарунками, робить сюрпрізи-
- опікає, захищає вас, готовий відстоювати ваші інтереси у відносинах з іншими людьми-
- цікавиться всіма нюансами вашої жизни-
- любить розмовляти з вами по душах. 
Не тисніть на чоловіка і не заводьте розмов про створення сім'ї першого. Є більш надійний спосіб дати зрозуміти, що ви готові до сімейного життя. Так, у ваших силах скласти уявлення про те, що любить і чого не любить чоловік, і забезпечити своєму обранцю комфорт.