Хто знайомиться в мережіСайти знайомств надзвичайно популярні. Адже самотність це серйозна проблема в сучасному світі. Непросто знайти другу половину. І багато хто воліє реальному спілкуванню віртуальне спілкування. Серед цих людей є ті, хто не задоволений своєю зовнішністю або своїм життям. Вони абсолютно вільно видають себе за іншу людину, адже чужу фотографію можна видати за свою. Легко спілкуватися у віртуальному світі, тут немає ні боязкості, ні сорому. Людина відчуває себе розкуто і впевнено. Хто знайомиться в мережі, безпека Інтернет знайомства ми дізнаємося, як знайомляться і що з цього виходить. Тим більше при сьогоднішньому темпі життя, на побудову особистому житті не у всіх вистачає часу. Вільний час займає робота, ніколи ходити на побачення. А ось Інтернет дозволяє познайомитися прямо з робочого місця, або, не виходячи з дому.

Цілі знайомства у користувачів різні: спілкування, створення сім'ї, флірт, секс, серйозні стосунки. Для знайомства людина заповнює анкету, в якій детально розповідає про себе, адже за цими характеристиками, його будуть вибирати, ті, хто захоче з ним познайомитися. У будь-який момент реєстраційні дані можна замінити. Після реєстрації він може відправляти іншим таким же користувачам Інтернету і отримувати від них повідомлення.

Адміністратори і власники сайтів знайомств, стежать, щоб дотримувався порядок. Якщо заповнені анкети порушують правила на сайті, то вони можуть бути видалені з бази даних. Багато сайтів знайомств пропонують платні сервіси і додаткові послуги. Вони оплачуються за допомогою різних систем платежів в мережі або за допомогою відправки SMS. У нашій країні на сайтах знайомств зареєстровані мільйони користувачів. Там надаються такі сервіси, як: відео-спілкування, блоги, веб-форуми.

Сьогодні існує величезна кількість сайтів знайомств і люди, які користуються послугами, зустрічаються, знайомляться і одружуються. У нашій країні багато дівчат мріють вийти заміж за іноземця і жити за кордоном. Таку можливість дає Інтернет, дуже просто знайти анкету людини з будь-якої країни і після листування можна призначити зустріч. Тому сайти знайомств так популярні, що можна познайомитися, приклавши при цьому мінімум зусиль.

Хто знайомиться в мережі?
Існує така думка, що в Інтернеті знайомляться, як правило, невдахи і ледачі. Але це не так, адже знайомляться різні люди і вибирають за певними критеріями: місто проживання, вік, захоплення, бізнес, зовнішні дані і так далі. Звичайно, про себе можна написати що завгодно, працівниками сайтів не відстежується особиста інформація, іноді правда буває шокуючою.

В основному до віртуального знайомству вдається молодь, і це зрозуміло, адже вони складають більшу частину серед користувачів. Популярний вік в анкетах 18 років. Зазвичай неповнолітнім вхід заборонено на сайти знайомств, але ж можна вказати і інший вік. На таких сайтах нерідко зустрічаються навіть пенсіонери.

Середній вік жінок - 33 роки, а середній вік чоловіків 36 років, зазвичай чоловічих анкет більше, але найактивнішими залишаються жінки. На сайтах знайомств згідно зі статистикою без відповіді залишаються 78,2% повідомлень, частіше не відповідають жінки. Тому що чоловіки шукають секс, а жінки шукають собі другу половину, а непристойні пропозиції чоловіків залишають без відповіді. Але, як і в житті, вони вважають, що першим знайомитися повинен чоловік.

Деякі відвідувачі знайомляться для віртуального спілкування, який включає віртуальний секс. Такі люди не вказують реальне ім'я, вони балакучі, з ними приємно спілкуватися, але на реальну зустріч їх витягнути не вийде.

На сайтах зустрічаються і ті, хто просто хоче повеселитися. Вони видають себе за людину іншого віку, соціального статі, іншої статі. Їх непросто вирахувати, тільки при зустрічі може відкритися істина. Можна перевірити користувача, попросивши його показати кілька фотографій в різній обстановці. Коли їх повна відсутність, то це повинно вас насторожити. Жодна поважаюча себе дама не захоче невідомо з ким зустрічатися.

Безпека Інтернет знайомства.
Віртуальні знайомства з одного боку безпечні. Тут можна ще до зустрічі дізнатися у людини, які цілі він переслідує від знайомства, чим займається, а якщо цілі різні, може з ним не варто і зустрічається. На сайтах часто не вказують своїх контактних даних, і якщо у вас немає бажання зустрічатися, в реальному житті він вас не знайде.

Але, проте, створюється ілюзія безпеки. Документів при реєстрації не потрібно пред'являти, а значить, на них можуть ховатися будь-які люди. В тому числі психічно нездорові люди, їх потрібно побоюватися. Також зустрічаються грошові аферисти. Можна стати жертвою шахрая або маніяка.

Для того щоб себе убезпечити дотримуйтесь простих правил. Поки ви не впевнені в людині, не називайте своє ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону.

У розмові з людиною, дивіться, не змінюються чи факти в оповіданні, тоді можна обчислити обман. Якщо ви зважилися на побачення, поспілкуйтеся по телефону, послухайте його голос, як він розмовляє, попросіть фотографію. Зустрічайтеся тільки в безпечному людному місці, самостійно приїжджайте і їдьте з першого побачення.
Отже, ми дізналися, хто знайомиться в мережі, і яка безпеку Інтернет знайомства

Якщо ви продовжуєте вірити, що десь вас чекає друга половина, то спробуйте знайти її. Віртуальне спілкування і реальні зустрічі чекають вас.