Основні помилки знайомства в інтернетіКолись я був у дуже теплих стосунках з дівчатами – господарками одного сайту. Там самі смачні дівчата збираються пачками. А за ними юрбами бігають хлопчики й намагаються їх спокусити. А дівчатка, розпещені увагою (кожна з них одержує штук 10 листів у день), хлопчиків дуже розбірливо вибирають і найчастіше  посилають на фіг. Але в мене з ними були дуже теплі й близькі стосунки. Чому – здогадайся сам, мій юний друг, залишаю простір твоїй уяві. Але мова не про це.
Коли я писав статтю, я попросив у двох дівчат дозвіл переглядати їхню пошту. Вони легко погодилися, тому що стосунки в нас із ними було досить довірчі, вони навіть легко розповідали мені про всі свої витівки й витівки з дурними хлопчиками. Але знову ж, мова не про це. А от про що…
Не рахуючи близько 30 листів від спамерів, масажних салонів, модельних і ескорт-агенств, я переглянув досить велику кількість листів із пропозиціями знайомства. Потім я медитирував над питанням “Якого чорта?” і думав на тему тупості наших мужиків. Якби  я був жінкою, я б вам не дав, хлопці. Чесне піонерське. Такий генофонд повинен умерти в зародку. Допомогти вам можуть тільки прийом неотропила по 10 капсул у день протягом  пари років. І вдумливе паління нашого сайту разом з баннерами. Загалом, мені сподобався тільки 1 (ОДИн) лист. Все інше написано нижче.
Помилки
Сама більша, сама головна й сама дурна помилка 99,9%  листи, що написало, чоловіків (хлопчиків і студентів) складалася в самому банальному й звичайному прорахунку. А саме в тому, що ці люди переносили звичаї життя в мережу. А якщо говорити ще простіше, то крізь листи (лист) червоним по сірому йде напис ВИБЕРИ МЕНЕ  напівжирним шрифтом. Приклади:

Мені 27, не одружений. Не був одружений. По великому рахунку я веселий, добрий, ніжний і жахливо життєрадісний. Про деталі запитуй.
Привіт! Мене звати (ім’я). Мені 21 рік. Веселий, товариський, але чомусь самотній,  не те щоб зовсім один, у мене дуже гарні друзі, але хочеться чогось більшого. Працюю в туристичній компанії, що дає мені можливість деякі мрії робити реальністю.
От вирішив написати. Правда чого писати й не знаю. Якщо про себе то мені 27 років, учуся в інституті, якщо про КПІ чула, то саме в ньому. Перепробував купу різних речей і занять (єдине, напевно, що не пробував – курити, але не тягне, іноді навіть соромно – усі смалять, розумієш, димлять, а ти один ні (жарт). Купа різних інтересів, деякі з них постійні.
Я: Років 26. високий (187), зовні цікавий, точно матеріально забезпечений. Весь і майже завжди на роботі, хоча люблю відпочити як-небудь весело. Це так, коротко, не люблю монологу.
Привіт! Прочитав твоє оголошення, і ти мені сподобалася. Захотів з тобою познайомитися. Мене звати (ім’я). Холостяк, дітей немає. 26 років. ріст 193. не курю. Живу в Дзержинську, із предками й братом. Уже відучився, зараз вчу англ. мову й вивчаю бухгалтерію. З музики мені подобається шансон.
Жах. Смію всіх запевнити, що таких листів ПЕРЕВАЖНА більшість. Як раніше говорилося в одному гарному анекдоті, ГОЛОВОЮ треба виділятися, ГОЛОВОЮ. До речі, деякі чоловіки це розуміють, і воліють виділятися.