ПРАВИЛА

Знайомства в інтернеті для його користувачів давно перестали бути дивиною. Про те, що вони істотно спрощують процес спілкування і вносять різноманітність у повсякденне життя, не змінюючи її звичного розпорядку, вже і говорити якось несерйозно - це як би само собою зрозуміло. Для того щоб познайомитися в інтернеті, люди реєструються на спеціальних сайтах, причому з абсолютно різними цілями і далеко не завжди з матримоніальними. Як і в реальному житті, тут можна зустріти кого завгодно, і тому краще дотримуватися певних правил поведінки. Інакше онлайн-полювання призведе тільки до розчарувань.
Шлюбна статистика США свідчить про те, що чи не кожна друга пара в даний час знайомиться саме в інтернеті. У Росії поки ніхто подібними дослідженнями грунтовно не займався, а самі онлайн-знайомства багатьма досі сприймаються скоріше як легке розвага, ніж як шанс круто змінити своє життя. На одному з таких сайтів при реєстрації виводиться вітання від модераторів, в якому відображені прагнення чоловіків - завсідників цього проекту: «Швидке, приємне і необтяжливе знайомство для сексу з дівчатами вашого міста!». Жінки вірні собі: вони і тут в основному шукають потенційного супутника життя, хоча трапляються і винятки. Наприклад, серед мешканок практично будь-якого сайту знайомств певний відсоток - це завжди трудівниці сервісу інтим-послуг, про що звичайно говориться в анкетах. Але у них там складається свій специфічний коло спілкування.
Як підібрати фото
Сайти знайомств бувають платними, безкоштовними і з частковою оплатою, коли за реєстрацію грошей не беруть, але за підвищення позиції в ТОП-списку анкет, наприклад , потрібно відправити sms вартістю в сто-двісті рублів. Вважається, що платні сервіси багато в чому «пристойніше» безкоштовних, оскільки спочатку припускають відсів свідомо недобросовісних учасників гри: за логікою речей, нормальна людина не стане платити гроші лише за те, щоб без праці провести час.
Експерти з частини знайомств в інтернеті радять початківцям в першу чергу прикласти максимум зусиль до процесу заповнення своєї анкети і підбору фотографій. Без останніх тут не обійтися - адже, як відомо, зустрічають по одягу, і навіть при знайомстві в інтернеті зовнішність має значення. Зрозуміло, що мало хто може похвалитися подібністю з Анжеліною Джолі або Наталією Водянової, але мистецтво фотографії здатне творити дива навіть з абсолютно скромними даними. Професійний фотограф підбере грамотні ракурси зйомки, при яких всі можливі вади виявляться вдало завуальованими, а достоїнства - вигідно підкресленими. При цьому правдоподібність все-таки зберігається, і якщо віртуальне знайомство переросте в реальне, то шанси розчарувати при зустрічі сподобався вам людини все-таки виявляться мінімальними. Відомий російський сексолог Діля Єнікеєва якось висловлювалася про те, що розміщувати в інтернет-анкетах фотографії фотомоделей і кінозірок здатні лише психічно нездорові люди. Якщо ж фото немає взагалі, напевно такій людині є що приховувати: він може виявитися цілком благополучним сім'янином, якому захотілося екстриму. Знайти нову подругу в звичайних умовах йому заважає статус одруженого, і інтернет перетворюється на непогана підмога.
Анкета: інструкція щодо заповнення
Другий важливий пункт - це, власне, сама анкета. Вона теж в ідеалі повинна бути гранично чесною. І, крім того, мати свою «родзинку». Бажано написати там що-небудь таке, що обов'язково зверне на себе увагу інших користувачів. Наприклад, один молодий хлопець залишив у своїй анкеті запис: «Я шукаю дівчину, яка вміє правильно відкривати йогурти».
мізерну фантазію при заповненні анкет, на жаль, нерідко демонструють дами.
Вже чи не кожна друга чи третя вважає своїм обов'язком згадати, що вона «ніжна і ласкава», деякі тут же ще прикріплюють список своїх господарських навичок. Хоча, за ідеєю, зачаровувати чоловіка подібними достоїнствами все ж доцільніше вже в реалі. А в онлайні перш за все необхідно викликати інтерес у протилежної статі, і тому в анкеті цілком доречна буде будь-яка інтрига. Правда, в чому полягає суть інтриги у жінок, які відразу повідомляють про те, що вони «без комплексів» або вільно володіють особливо міцними мовними зворотами, незрозуміло. І чий інтерес вони намагаються викликати такими «одкровеннями» - теж.
На деяких сайтах знайомств передбачена можливість вести особисті щоденники або блоги. Не варто ними нехтувати, - це прекрасна можливість підкреслити власну індивідуальність. Можна ділитися там своїми враженнями за минулий день, можна викладати колекції улюблених анекдотів чи добірки забавних фотографій, створювати дискусії на будь-яку животрепетну для відвідувачів сайту тему і так далі.
Як відбувається спілкування
Професійні психологи вже втомилися повторювати світу про те , що чоловіки за своєю природою - мисливці та першопрохідці. Навіть у тих випадках, коли вони сором'язливі і закомплексовані. І ніяка жіноча логіка не повинна їм заважати реалізувати це право - ні у звичайному житті, ні в інтернеті. Професійні психологи радять тут дотримуватися «золотої істини»: «Ніколи не питайте, самі запропонують». Тому, напевно, найбільш правильною тактикою виявиться вичікувальна - краще, якщо жінка не буде відправляти масові розсилки всім претендентам чоловічої статі з пропозицією познайомитися, а дочекається, поки вони самі це їй запропонують. Тим більше вже не варто нав'язуватися з проханням зустрітися в реалі.
Більшість чоловіків за частиною інтернет-знайомств не особливо винахідливі. У кращому випадку вони можуть написати «Привіт! Давай познайомимося! »Або« підморгнути ». Є ще один класичний спосіб - чоловік заходить на сторінку жінки і ставить оцінки її фотографіями. Досить просто написати у відповідь просте «Спасибі!», І це вже може стати початком віртуального знайомства.
Оскільки в онлайні так само, як і в реальному житті, вистачає кого завгодно, то просто необхідно морально підготуватися до того , що в деяких повідомленнях будуть міститися всякі непристойні пропозиції. Якщо вони стануть занадто наполегливими, можна просто відправити користувача в «бан» або поскаржитися на нього адміністрації сайту, благо на багатьох ресурсах така можливість є.
Чого варто остерігатися
В ідеалі благополучне знайомство в Інтернеті повинне одного разу перейти в реальність - це в тому випадку, якщо люди дійсно отримують задоволення від спілкування один з одним, і їм хочеться подальшого розвитку відносин. Але на сайтах знайомств вже склалося і таке явище, як віртуали - їм подобається нескінченний онлайновий «балаканина» ні про що. Листування з такими користувачами, як правило, цікава, оскільки вони нерідко відрізняються непоганим почуттям гумору та інтелектом, але вона може затягнутися на довгі місяці, а то й роки. У глибині душі вони бояться розчарувань, і тому їм страшно переносити спілкування в реальне життя. Але потрібно віддати виртуалам належне: вони, принаймні, не завдають моральної, матеріальної або фізичної шкоди своїм співрозмовникам.
Набагато гірше, якщо новий знайомий виявиться шахраєм або, чого доброго, маніяком - співробітники правоохоронних органів підтверджують, що подібні НП мають місце бути, і їх динаміка з часом тільки зростає.