СТАТТІ‎ > ‎

ТРИ ТИПИ КОХАННЯ. ЗАБОРОНЕНИЙ ПРИЙОМ

опубліковано 29 трав. 2016 р., 07:51 Вадим Разумов   [ оновлено 14 черв. 2016 р., 02:07 ]

Цей рівень заперечує та робить марними всі зусилля, докладені на попередніх рівнях, разом узяті. Навіть якщо пощастить зустрітися й познайомитися, вийти заміж (одружитися), то попереду на молоде подружжя чигає справжня пастка.

Фото 1

Існує три типи кохання між жінкою і чоловіком: перший можна описати, взявши за основу закон природньої симпатії, і цей тип кохання являє собою ніжність, з якою люди ставляться одне до одного; другий – це статевий вибір, що є справжнім тяжінням взаємної сексуальності між партнерами; третій – примусове "кохання", не продиктоване нічим більш розумним, ніж потворною роботою підсвідомості.

Можливо, в героїв легенд існували випадки іншого типу і, якщо подивитися довкола, то можна виявити велику кількість щасливих сімей, утворених на природньому і щасливому захваті одне одним. Ми знаходимо безліч випадків третього типу: цьому присвячена бульварна сенсаційна література з її труднощами; він закидає суди терміновими позовами про розлучення, кримінальними діями і цивільними справами; цей тип кохання відправляє заплаканих дітей в куток, подалі від сварок; він випускає зі своїх зруйнованих домівок розбитих молодих жінок і чоловіків.

Внутрішній спокій - одне з головних правил

Ще можна класифікувати третій тип кохання як "партнерство підсвідомостей": він бачить в ній псевдо-маму, вона бачить в ньому псевдо-тата. Тут панує згода, але на найнижчому примусовому рівні, який характеризує людину. Зведені примусом, чоловіки і жінки утворюють сім’ї, щоб знайти в них лише смуток і позбутися своїх надій. До початку подружнього життя вони знають тільки, що щось примушує їх бути разом, почуття, що вони мають бути досить приємними одне для одного. А після весілля все більше й більше рестимуляція колишнього болю робить, нарешті, їх обох хворими, і життя, ускладнене тепер нещасними дітьми, перетворюється на сумні руїни.

Заборонений прийом. Давно помічено, що чоловіки часом вибирають собі дружин чимось схожих на маму, а жінки - відповідно, на тата. Це пояснюється особливістю роботи підсвідомості. Цей прийом полягає в тому, щоб набути схожості на маму (тата) об'єкта бажань і цим вплинути на його вибір.