СТАТТІ‎ > ‎

Як познайомитися в інтернеті за допомогою архетипових фото

опубліковано 7 вер. 2016 р., 00:23 Вадим Разумов   [ оновлено 7 вер. 2016 р., 00:26 ]
Ви неодноразово чули про те, що жінка познайомилася з класним чоловіком через інтернет і вдало вийшла заміж, але вважаєте, що це не для вас. Ви не вірите в себе, і боїтеся зробити перший крок. Ви боїтеся, що черговий раз буде невдалим.
Отже, поговоримо про страхи, які заважають жінкам зважитися на знайомство по інтернету. В першу чергу, жінки не знають, як правильно себе подати і часто виставляють на сайт знайомств фото, яке їх зовсім не характеризує або, що ще гірше, характеризує з поганої сторони. Важливо зробити правильний фото для сайту знайомств, яке транслюватиме потрібний сигнал.
Я представлю вашій увазі унікальний і дуже ефективний курс Надії Семененко -
«Як залучати чоловіків на сайті знайомств через архетипічні фото»
З його допомогою ви навчитеся робити відмінні фотографії і легко залучати потрібних чоловіків. Про Надії я вже писала в статті "Як стати жінкою, яку хочеться носити на руках".
Знайомства в інтернеті. Чого бояться жінки:
1. А раптом, доведеться міняти гардероб, а грошей немає;
- Для того, щоб зробити вдалу фотографію, зовсім не обов'язково бігти в магазин за новими нарядами. Сайт знайомств — це не каталог модного одягу і чоловіки туди не заходять сукні подивитися. Важливо не в що ви одягнені, а що транслює ваше тіло.
2. Поки не схудну, не буду міняти гардероб;
- Жінка з будь-якими формами може вигідно себе подати. Щоб зробити хорошу фотографію не потрібно чекати, поки ви схуднете. Тим більше, що не всім чоловікам подобаються худі жінки, багато чоловіків як раз віддають перевагу жінкам з округлими формами.
3. В інтернеті немає нормальних чоловіків;
- Якщо вам не писали нормальні чоловіки, зовсім не означає, що їх там немає. Можливо, на фотографії, послання вашого тіла і приваблювало не тих чоловіків, яких ви хотіли б бачити поряд з собою. З допомогою курсу ви станете привабливою для гідних чоловіків.
4. Для мене дорого робити професійні фото;
- Красиві фото не обов'язково повинні бути професійними. Гарне фото може зробити ваша подруга. Найголовніше – це правильно передати послання тіла!
5. Чоловікам подобаються красуні, а не архетипи;
- якби чоловікам подобалися тільки красуні, то всі були б одружені тільки на красунях. Подивіться на дружин заможних чоловіків: так вони чудово виглядають, так як одягнений в дорогий одяг і ходять до дорогих косметологів, але часто це жінки з абсолютно звичайною зовнішністю.
6. Я не гнучка, не зможу взяти гарну позу;
- Ми будемо розглядати різних моделей, і пози, які природні саме для вас. Для того, щоб передати правильне послання не потрібні акробатичні навички. З курсу Надії ви дізнаєтеся, як мова тіла звичайних жінок дає певне повідомлення. Ви навчитеся правильним звичкам тіла, щоб передавати правильні повідомлення.
7. Я соромлюся фотографуватися;
- Якщо ви дійсно хочете познайомитися з гідним чоловіком, то вам доведеться зробити крок назустріч своєму щастю, покинути свою зону комфорту і зробити вдалі фотографії. Коли отримаєте результат, ви зможете пишатися собою.
8. Я не фотогенічна і скута перед камерою;
- У курсі ви навчитеся, як позбавлятися від скутості перед камерою.
9. Мені багато чоловіки пишуть і мною захоплюються, але не більше того;
- Якщо ви не отримаєте потрібний результат, значить ви адресуєте неправильне послання. Правильному мови тіла ви навчитеся в курсі.
10. Багато просять номер телефону, але не дзвонять;
- Якщо знайомство не дає потрібний результат, значить треба щось міняти. Потрібно шукати, що ви не правильно робите. Докладніше про це ви дізнаєтеся в курсі.
11. А якщо я по фото сподобаюся, а в житті розчарую;
- Щоб зрозуміти, у чому ваша проблема, потрібен зворотний зв'язок. Потрібен потік чоловіків, можливо проблеми і немає. У будь-якому випадку потрібно перевірити на практиці.
12. Раптом притягнеться чудовий чоловік, а я стушуюсь;
- Ви можете стушуватися на початку, але коли чудові чоловіки почнуть звертати на вас увагу постійно, ви звикнете і навчитеся з ними нормально спілкуватися.
Сподіваюся, тепер вже вам не страшно знайомитися на сайті. А як правильно почати, ви дізнаєтеся у відео курсі «Як залучати чоловіків на сайті знайомств через архетипічні фото»
Не бійтеся зробити перший крок!