СТАТТІ‎ > ‎

Чи існують інтернет-маніяки?

опубліковано 16 серп. 2016 р., 05:31 Вадим Разумов   [ оновлено 16 серп. 2016 р., 05:31 ]
Інтернет, інет, нет. Як тільки не називають всесвітню глобальну мережу, в якій з кожним днем сидить все більше і більше народу.
Чесно кажучи не уявляю щоби було якби в один прекрасний момент інтернет зник і ми би повернулися до старих часів, часів тамагочі, йо-йо, телеграфів і листів, а можливо навіть і поштовх голубів. ??
Щось я вже почав видумувати, повертаюся до сьогоднішньої теми статті, а вона звучить так: «Чи існують інтернет-маніяки?».
Інтернет-маніяки трапляються, це доконаний факт, але чи дійсно так їх можна назвати. Я би напевно називав їх більше словом – люди, що харять. ??
Маніяк більше – це людина, яка помішана на чомусь, переважно вона дістає задоволення від вбивств людей. Яскравий приклад – людина (швидше нелюд) Онопрієнко, який вбивав безневинних людей.
В інтернеті все не так як у реальному житті. Так звані інтернет-маніяки трапляються переважно у соціальних мережах, форумах, чатах.
Як їх розрізнити?
Дуже легко, вони починають тупо приставати до вас. Якщо ви не йдете їм на зустріч, вони починають хамити. Добре, що є така річ як чорний список, кинув людину туди і як казали колись в давнину: «Не має людини, нема проблем». ??
В іншому випадку як почнете з ними сперечатися, потім важко буде втекти і плюс зіпсуєте собі нерви.
Інтернет-маніяками є переважно чоловіки, які пристають до красивих дівчат, хоча як показує досвід ними можуть бути і жінки, а чому б і ні?
Хочеться їм чоловіків, заходять і давай знайомитися і харити.
Інтернет-маніяків слід відрізняти від тролів. Останні пишуть вам тільки тому щоб ви нервувалися і хочуть вас вивести з себе.
Взагалі я вважаю боятися потрібно живих людей, а не віртуальних. Якщо ви з ними зустрічатися не будете і не казатимете лишньої інформації про себе нічого вони вам не зроблять.
Я не буду сперечатися, інколи інтернет-знайомства закінчуються навіть весіллями, а інколи так як я колись писав, що хлопець у Литві вбив свою нову подругу після зустрічі у реальному світі.
Будьте обережними при спілкуванні через інтернет, адже ваша безпека і здоров’я залежать у першу чергу від самих вас.
Дякую за увагу!!!
P.S. Не думайте що всі люди, які є в Інтернеті, маніяки чи тролі, є також і хороші приємні люди.