СТАТТІ‎ > ‎

Чим насправді пахнуть знайомства в інтернеті

опубліковано 24 лип. 2016 р., 00:24 Вадим Разумов   [ оновлено 24 лип. 2016 р., 00:24 ]
Люди приходять до думки про знайомства в Мережі різними способами. Хтось чув про ефективність цього методу від знайомих, комусь такий спосіб порадили друзі. У глибині душі багато хто сподівається познайомитися саме таким способом. Однак вголос більшість недосвідчених користувачів говорять про нереальність знайомства таким способом і вважають, що реєструються в мережі лише заради цікавості. 
Знайомство в мережі - реальність, причому більш ніж. Існує безліч успішних прикладів, які переросли в сильне почуття. Найголовніше - це зрозуміти, як діяти. Але саме це і залишається трудністю, адже на сайтах знайомств підчас панує атмосфера таємничості. Сайти для спілкування будуть ефективні лише тоді, коли ви переконаєтеся в цьому на власному досвіді. Наприклад, зустрівшись в реальному житті з хорошою і красивою дівчиною з мережі. 
Але варто застерегти від того, що в мережі зустрічаються психічно неврівноважені люди. Це мала частка від усіх, однак, зустріч з такою людиною навіть у віртуальному просторі обіцяє мало чого доброго. Якщо ж вам такий чоловік зустрівся - просто промовчіть в відповідь, не вдавайтеся в словесну перепалку. Найчастіше це зустрічається на сайтах для спілкування, рідше цим грішать знайомства одружених і заміжніх. 
Первісне спілкування варто починати з правильних питань. Питання при знайомстві (листування знайомства) це тонкий момент. Варто запитувати про легких речах, можна говорити компліменти. Не варто зачіпати теми, які передбачають різницю поглядів на перших порах - про віру в Бога, про націоналізм та інше. Ми скажемо, як правильно знайомитися. Необхідно знайомитися за допомогою тонкого компліменту і ненав'язливого питання. Питання може бути про погоду, про переваги в кухні, про дизайн. Найголовніше - питання має бути прив'язаний до ситуації, зовнішності людини. Якщо питання взято зі стелі - це буде поганим тоном. 
Якщо спілкування з певною людиною складається комфортно, то варто продовжити спілкуватися в реальному житті. Для цього варто делікатно взяти телефон і видзвонити людини для зустрічі в реальному житті. Але врахуйте, що людина може і після зустрічі з вами відвідувати сайти знайомств далі. Це не добре і погано, адже 1 зустріч ні до чого не зобов'язує. Але якщо людина відвідує сайти знайомств після декількох зустрічей - це привід насторожитися.