СТАТТІ‎ > ‎

Інтернет знайомства. Поради психолога

опубліковано 5 лип. 2016 р., 04:47 Вадим Разумов   [ оновлено 5 лип. 2016 р., 04:48 ]
Настроювання себе на певний результат – уже половина справи. Звичайно, люди знаходять те, що шукають. Тому для початку потрібно визначитися, кого й для чого ми шукаємо. Для того, щоб полегшити собі пошук, найкраще  скласти список: що саме є принципово важливим у людині, що шукаєш, на що можна уваги не звертати, а хто нам взагалі не повинен попадатися.
Варіантів самого пошуку немало – можна розмістити свою анкету на спеціалізованому сайті знайомств, можна, не розміщаючи своєї анкети, відповідати на тих, що сподобалися, а можна робити й те, і інше. Головне – як це робити!
Розміщуючи свою анкету, пишіть про себе коротко, але інформативно. Достоїнства, захоплення, інтереси, життєві пріоритети. При цьому Ваша фотографія повинна бути якісною, досить великою, обов’язково новою й наближеною до оригіналу. Не потрібно поміщати фото, де Ви зняті на вершині гори в темних окулярах і в’язаній шапці з  вертольота, що пролітає. Дуже заощадить Ваш час і сили перерахування в анкеті тих рис характеру й звичок можливих претендентів, які для Вас неприйнятні. Наприклад, деякі жінки пишуть: “одружених і питущих прошу проходити повз мою анкету”.
Якщо Ви вирішили самі написати комусь, не відправляйте безликий лист-заготівлю. Відзначте те, що Вам сподобалося в анкеті   людини, що сподобалася Вам, що торкнулося, чому схотілося поспілкуватися саме з ним. Але не листуйтеся занадто довго, інакше це може перетворитися у віртуальний роман, переходьте до справи.
Давати номер свого домашнього телефону кому попало не варто. Для розмов з потенційними партнерами, можна придбати інший мобільний телефон і використовувати його тільки для такого роду дзвінків. Це дешевше, ніж потім міняти номери домашнього й мобільного телефонів, якщо спілкування стане для Вас надто нав’язливим.
Перед зустріччю поговорити по телефону, на мій погляд, варто з кількох причин: по-перше, почути голос співрозмовника, по-друге, оцінити словниковий запас і вміння спілкуватися. Моя знайома листувалася з парубком  біля тижня, і все було гарно, поки він не подзвонив, щоб домовитися про перше побачення. Практично через кожне слово він вставляв невизначений артикль “мля”, у листах його, природно, уникаючи. Для її вух це було занадто важким випробуванням, їхня зустріч так і не відбулася.
Переклад віртуальних відносин у реальні – штука тонка. Тут дріб’язків немає. Важливими для нас залишаються питання – де зустрічатися, що одягти, про що говорити, а про що краще помовчати.