СТАТТІ‎ > ‎

І ще про правила інтернет-знайомств

опубліковано 16 лип. 2016 р., 04:21 Вадим Разумов   [ оновлено 16 лип. 2016 р., 04:21 ]
Знайомства в мережі - це своєрідний феномен: всі розуміють, що повезе раз на мільйон, але людська сутність, вихована на романтичних книжкових історіях, вірить тільки у позитивні сторони таких знайомств. Що ж, ніхто не сперечається, що такий метод пошуку супутників життя може виявитися цілком успішним. Головне, бути терплячим, уважним і обережним.
Знайомства в мережі примітні тим , що ваша анкета завжди проглядається сотнями користувачів сайту, на якому ви зареєстровані. Це дає можливість вибрати з великої кількості "принців" того єдиного, якого ви чекали все життя. Питання тільки в тому, як зрозуміти, що це саме ваш принц, а не мережевий маніяк, який полює за сентиментальними особами?
Кроме того, в соціальних мережах, на зразок "Вконтакте", є спеціальні групи, де можна знайомитися з урахуванням міста, в якому ви мешкаєте. Загалом, як ви розумієте, інтернет дуже турбується за ваше майбутнє і всіма можливими способами намагається підібрати вам пару.
Позитивні та негативні сторони знайомства в мережі
Знайомства в мережі мають як позитивні сторони , так і негативні відхилення. Поговоримо відразу про хороше :
Знайомства в мережі дозволяють безболісне для психіки заочне знайомство. Якщо ви нормальна людина, то вам відразу стане ясно, хто знаходиться по той бік монітора: приємна людина, ідіот або мережевий жартівник. У будь-який момент можна використовувати чорний список і обмежити до себе доступ.
Віртуальне спілкування - прекрасний спосіб розглянути людину на відстані . Якщо він грубіянить, пише вульгарності на вашу адресу і допускає примітивні помилки, наприклад, "превет, як справи, красень", насторожитеся! Не треба сподіватися на те, що після зустрічі з вами він перетвориться на прекрасного принца. Перше враження не завжди помилково, особливо в таких випадках.
Знайомства в мережі - це прекрасна можливість навчитися спілкуватися з протилежною статтю , навіть якщо ви не шукаєте там свою долю.
Деякі люди закохуються в один одного по листуванню, розуміючи, що сходяться погляди і смаки. Крім того, якщо у вас вже є види на людину, ви можете тонко вивідувати у нього, що він любить, а що ненавидить, щоб потім не було неприємних сюрпорізов.
Знайомства в мережі в безсторонньому вигляді :
"Привіт, красуня. Я вже тебе люблю. Приїжджай до мене в Сирію на вихідні, я буду любити тебе вічно". Якщо ви хоча б раз були на сайті знайомств, ви стовідсотково отримували таке повідомлення . Що ви робили? Посміхалися, гарячилися і видаляли повідомлення, вірно? А ось найстрашніше, що деякі дівчата з криком "Ехууу!" починають пакувати валізи. Потім по телевізору ми дивимося кримінальні хроніки, де жінки розповідають, як вони з'їздили до Сирії на вихідні. Обличчя у жінок часто закриті. Мабуть, дуже засмагли на сонці.
Знайомства в мережі, що плавно переходять у віртуальний секс . Чи спілкуєтеся ви з чоловіком, і тут розумієте, що з ним щось не те. Надто вже часто він пише вам, як би він хотів вас попестити. Ви ж ще, звичайно, фотографію вставили в анкету, на якій ваше декольте глибше, ніж прірву Бермудського трикутника. Ну і що робити слабкому сентиментальному чоловікові? Ослаб, розклеївся перед такою красою. На всякий випадок, додайте його в чорний список, нехай охолоне.
Швидкі побачення . Знайомства в мережі, за задумом, повинні закінчитися побаченням. Не біжіть на побачення до першого зустрічного. Поспілкуйтеся в скайпі, дізнайтеся людини. Зустрічайтеся тільки в людних місцях і ні в якому разі не напивайтеся!
Пам'ятайте, що знайомства в мережі дуже небезпечні ! Ви не застраховані від чужої дурості. Мережеві жартівники і маніяки вже досить набили руку на своєрідних методах пікапа. Ваше завдання - не втрачати пильність і обережно ставитися до співрозмовника. Але все ж, запам'ятайте, що любов приходить тоді, коли її не чекають. Деякі чекають дуже довго, але не шкодують, адже неважливо, коли знайдеться "своя людина", головне, що він скоро постукає у ваші двері.