СТАТТІ‎ > ‎

Любов по інтернету

опубліковано 15 серп. 2016 р., 04:36 Вадим Разумов   [ оновлено 15 серп. 2016 р., 04:36 ]
"Ну, все, пока!", - написав він їй, видаляючи її нік на своїй сторінці. Потім стрімко клікнув мишкою за новою фотографії нової дівчини, подумки представляючи як він з нею познайомиться.
Саме така ситуація знайома чи не кожному жителю нашої планети, адже всі вони в оковах одного страшного ворога - Інтернету. Сайти знайомств рясніють рекламами агентств знайомств, і манять оголошеннями людей, які мріють зустріти свою другу половинку. А чи буває любов через Інтернет? Чи реально познайомиться зі своїм майбутнім чоловіком у Всесвітній павутині?
Одного разу моя подруга познайомилася з хлопцем. Він був гумористичний, веселий, постійно робив компліменти. Бентежило одне: замість фотографії була гарна аватарка, а свій портрет він відмовлявся висилати під будь-яким приводом. Через деякий час такого листування, подружка вирішила зустрітися зі своїм завойовником серця. І ось картина: у встановленому місці, у встановлене місце вона погодилася на зустріч. Прийшла. І побачила на місці 20-річного хлопця, яким він себе описував, чоловіка років так п'ятдесяти . І під тим приводом, що зовнішність не грає ні якої ролі, адже в любові це не головне, Казанова ні як не хотів розлучатися з дівчиною. Забавна зустріч, чи не так? І таких випадків не десятки і не тисячі. Їх мільярди.
Дуже часто в компанії можна почути суперечки: чи можна закохатися по Інтернету? 
Одні стверджують одну точку зору, а другі доводять протилежну думку. Але загалом-то кожен орієнтується, за своїм же досвіду. Знала я одного хлопця, який познайомився зі своєю коханою на сайті знайомств. Було все так чудово, вже два місяці жили разом. І в один вечір він прийшов додому, і нічого там не побачив. Так, так, саме нічого! Ні цієї красуні, ні побутової техніки, а про дорогі прикраси та вироби я взагалі мовчу. Таким чином, цей хлопець став на все життя яскравим борцем проти знайомств по Інтернету . Чим заразив і всіх своїх друзів ...
Ось, наприклад, думка, що можна все-таки, незважаючи на відстань, але за допомогою Інтернету, знайти людину, яка буде чудово виглядати в ролі вашої половинки. Так, я згодна, що за допомогою Всесвітньої павутини у людей з різних міст і континентів з'явилася можливість спілкуватися. Питання ось у чому. Коли спілкуєшся просто так - це одне, але коли мова заходить про любов - це зовсім інше. Ти не бачиш людину, не чуєш його голосу, не можеш доторкнутися до нього! Яка ж тут любов, коли ви навіть не впевнені, що ця людина той за кого себе видає!? Так, він надішле вам фото (не факт, що своє), але знімок ніколи не передасть те, що скажуть очі, погляд! Писати-то можна що завгодно! Це не любов, а просто самообман!
Я думаю, що будь-якій людині, яка пізнає таїнство любові, хочеться бути поряд зі своїм коханим (-ою), відчути ласку і турботу з його (її) сторони. А в Інтернеті це нереально. На цей довід, користувачі мережею стверджують інше. Якщо можлива дружба по Інтернету (з чим я можу посперечатися), то чому не може бути любові? Мовляв, якщо тобі добре і комфортно з людиною, то так буде і в реальному житті. Тільки, жаль вони забувають, що віртуальне спілкування відрізняється від живого. У цих двох світах люди виглядають по-різному. Зазвичай під Всесвітній павутині , люди хочуть здаватися такими, якими не є в житті. Вони стають протилежністю самому собі. І якщо з вами спілкується цікавий, впевнений у собі чоловік, який знає чого він хоче і знає як цього домогтися, то не дивуйтеся, якщо при зустрічі, він виявиться невпевненим у собі хлюпиком і "маминим синочком". А ще, до слова, впевнені в собі люди, які можуть самі знайти друзів і коханих, ніколи не заводять знайомства на таких тематичних сайтах.
До написання цієї статті, я не була зареєстрована на жодному сайті знайомств. Але тут вирішила спробувати. Буквально через тиждень, мою поштову скриньку був наповнений листами. Деякі були досить порядними людьми, ми дуже цікаво спілкувалися. Але на всі прохання зустрітися особисто, я не погоджувалася. По-перше, знала, що ці знайомства я завела заради інтересу, а по-друге, у мене вже був молодий чоловік. На ці відмови, також реагували по-різному. Хтось з розумінням і з клятвами в любові обіцяв чекати, скільки треба, а хтось посилав на три букви, і обливав брудом. Мовляв, ти така погана, що не гідна мене. Траплялися й такі кадри, яким видно захотілося втілити свої еротичні фантазії. І скажу чесно, не думала, що наш народ, а в основному чоловіки, такий заклопотаний. Видно не вистачає їм в реальному житті гострих відчуттів. І до речі, знаєте чому в "основному чоловіки", а не просто чоловіки?! Та тому що і дівчата теж відгукнулися на мою анкету. Хоча там чорним по білому було вказано, що хочу познайомитися тільки з чоловіками.
Але це не заважало їм писати мені. З одного дівчиськом ми навіть дуже здорово поспілкувалися, деякий час. Поки вона остаточно не зрозуміла, що мене дівчата цікавлять тільки як знайомих, іноді подруг, і не більше. 
Як би не було, і тих хороших, і тих поганих, я швидко поставила в ігнор. Ну не вірю я в такого роду знайомства, хоч убийте! Та й на особистому досвіді переконалася, що Інтернет взагалі підступна штука. Вона затягує у вир з головою, і начебто тобі там вже не цікаво, але чомусь ти все одно сидиш. І це "чомусь" називається іншим словом - прив'язка. Там же стільки багато всього цікавого, навіть ті ж сайти знайомств! Дуже важко уявити, що реальне життя теж повне емоціями і цікавими речами.
Набагато безпечніше знайомства на сайтах як б не профільних - фейсбуці, "Однокласниках", "Вконтакте". Їх завсідників ви знаєте з дитинства або вони числяться в "друзях друзів". З цими людьми у вас є спільні теми для розмов, та й ви впевнені, що з себе представляє людина. З кимось колись у вас не склалося: він був з іншого, ви не помічали його і т.д. А ось тепер з'явився шанс знову поговорити, зустрітися. У деяких випадках може дійти і до весілля. Не вірите!? Тоді ось вам приклад з життя 
Сергій (28 років) і Наталія (25 років) одружилися завдяки "Однокласників".
Кілька років тому Сергій побачив на сайті Наталю. У школі вона йому дуже подобалася, вони навіть пару років зустрічалися. Після інституту він їхав по роботі, а вона на той час була вже в іншому місті. Наталія удачней влаштувалася на роботу, і була весь час у відрядженнях. Так вийшло, що Сергій одружився, а вона незабаром вийшла заміж. Народився син, Наталя відразу розлучилася і стала типовою матір'ю-одиначкою. Сергій же будував собі кар'єру, а дружину кинув, через ті ж знайомства по Інтернету . Його колишня покотила кудись в Італію до вже не молодому чоловікові, нібито доглядати за ним в якості гувернантки. Але, по-моєму, не потрібно зайвий раз говорити, що саме включала ця робота. І я зараз говорю не про прибиранні квартири ... Полистувавшись, ця пара дізналася, що вони обидва на той момент були розведені і мали дітей. Чоловік прилетів до неї в місто. Насправді прилетів по роботі, але їй говорив, що заради неї. Але цей обман простітелен ... Вони зустрілися і закрутилося ... Тепер ось чекають дитину! А їхні діти відмінно ладнають зі своєю новою мамою, і з новим татом. І до речі, на весіллі були присутні всі їхні однокласники, яких, до слова, вони знайшли теж через сайт.
Як бачите, виключення бувають. Їх не так вже й багато, але все-таки. Але варто ще раз підкреслити, що це весілля відбулося не на сайті знайомств, а на "Однокласниках"! І ці люди знали один одного з дитинства і були впевнені один в одному. Звичайно, якщо на сайті знайомств виклав свою анкету ваш колишній однокласник або однокурсник, і ви його знаєте досить добре, то, будь ласка, дійте, вам ніхто не заборонить! Я буду тільки рада, якщо у вас щось вийти! Але якщо це абсолютно незнайома людина, то зупиніться! Сходіть в кафе з друзями, в кіно, і ви обов'язково знайдете собі гідну людину, з яким будете щасливі до кінця ваших днів.
Якщо вже ви і захотіли зустрітися зі своїм шанувальником в реальному світі , не дивлячись на всі попередження та перепони, то слід врахувати кілька правил, які допоможуть вам. Вибирайте місце для першого "живого" побачення велелюдне місце, і бажано вам знайоме. Навіть якщо ви і впевнені в цій людині, невідомо, що може бути в його голові. Не потрібно відразу вести його додому. Та й взагалі своя особиста квартира - це найгірше місце для першого побачення при такому знайомстві. Ви не можете бути впевнені на всі сто відсотків, що ця людина дійсно хоче на першому побаченні тільки спілкування. Не потрібно виключати і такої версії, що після першого побачення, ви можете залишитися ні з чим. Я говорю зараз не тільки про втрати молодої людини, але і втрати всього майна в будинку. До того ж, лежати згвалтованої не хочеться, а незабаром дізнатися ще й те, що ви хворі венеричним захворюванням теж! Як бачите, підсумок таких знайомств може бути якою завгодно - від нудно проведеного час до втрати життя ... Не варто сподіватися, що розмістив своє фото і чесно заповнивши анкету, решта зроблять також. Дехто не вкажуть свої недоліки, а деякі "забудуть" залишити своє фото.
Відійдіть від комп'ютера , візьміть друзів і вийдіть на вулицю! Ви точно знайдете людину, з яким захочете провести все своє життя до останнього дня, і бажаю вам, що б це почуття було взаємне ...