СТАТТІ‎ > ‎

Правила знайомства з хлопцем в мережі

опубліковано 20 лип. 2016 р., 01:41 Вадим Разумов   [ оновлено 20 лип. 2016 р., 01:41 ]
Щоб познайомитися з хлопцем в мережі, перш за все, потрібно відповісти самій собі на запитання: навіщо ви хочете це зробити? Для дружби, просто для сексу або для серйозних відносин, результатом яких може стати брак? І, коли ви будете переглядати анкети вподобаних хлопців, обов'язково подивіться на те, як вони самі відповідають на це питання (на всіх серйозних сайтах знайомств він включений в анкету).
Крім того, вам необхідно створити власну анкету на цьому сайті. Без неї ви не зможете використовувати більшу частину корисних функцій, які пропонує вам сайт. Наприклад, на одному з відомих сайтів знайомств можна проглядати анкети хлопців і без реєстрації, але при цьому ви не зможете написати їм особисте повідомлення в системі сайту. Тобто зв'язатися з вподобаним хлопцем ви зможете, тільки якщо він залишив у відкритому доступі адресу своєї електронної пошти або номер телефону. Одне з найважливіших правил успішного знайомства з хлопцем в мережі - ваша анкета повинна вигідно відрізнятися від усіх інших анкет на цьому сайті. Яким чином - вирішувати вам. Можна викласти найкрасивішу фотографію (тільки краще не викладати фото в купальнику або без нього, якщо ви знайомитеся для тривалих і серйозних відносин - вас неправильно зрозуміють), можна придумати яскравий девіз. Якщо у вас є незвичайні, цікаві захоплення - сміливо пишіть їх теж. Кожному хочеться спілкуватися з такою людиною, з яким є про що поговорити - це правило діє не тільки при знайомстві в мережі, але і при особистому спілкуванні. І не забудьте про це при листуванні - придумайте щось цікавіше банальних фраз "як справи" і "чим займаєшся".
Якщо ви хочете, щоб писали більшою мірою вам, необхідно стежити за своєю анкетою. Оновлюйте її (хто її знайде на якому-небудь третьому чи четвертому десятку сторінок?), Додавайте нові фотографії. Можна і скористатися платними сервісами, які сайти теж нерідко надають. Як правило, вони не дуже дорогі, а, наприклад, пропозиція розмістити анкету на певний термін на першій сторінці сайту може виявитися дуже корисним.
Якщо ж ви хочете самостійно переглядати анкети хлопців, то для вас будуть діяти інші правила знайомства в мережі. Звичайно, ваша анкета все одно має бути цікавою (адже сподобався вам молода людина обов'язково її переглядають, коли ви йому напишете), але вона для вас - не головне. Головне - знайти гідного хлопця і написати йому так, щоб він зацікавився вами (тут діють ті ж правила знайомства, що і при оформленні анкети - будьте нетривіальні).
Має сенс створити три e-mail-а спеціально для знайомств через інтернет. Напишіть вподобаному вам хлопцеві з усіх трьох адрес, в одному описавши всі свої найгірші сторони, в іншому - розкажіть про себе такою, яка ви насправді, і в третьому і чиста себе якомога більше. А потім подивіться, на яке з листів він відповість. Як правило, якщо хлопець відповідає на всі три листи, до знайомств в мережі він відноситься несерйозно, і швидше за все, далі віртуального спілкування справа не зайде. Якщо хлопець відповість тільки на ту адресу, де ви представили себе ідеалом - хлопець його і шукає, а отже, відносини з ним швидше за все безперспективні. А от якщо він відповів на той лист, де ви описані в реальному світі, сміливо зав'язуйте подальша розмова - у цих відносин є перспектива.
Найважливіше правило безпеки при знайомстві з хлопцями у мережі - ніколи, не дізнавшись людини особисто, не давайте домашній телефон, і тим більше, вашу адресу. Не розказуйте, як проїхати до вашого будинку. А ось мобільний телефон можна і дати, більше того, краще, не затягуючи стадію листування, поговорити з хлопцем по телефону, а на третій-четвертий раз і домовитися про зустріч. Ніяка листування не дозволить дізнатися про людину більше, ніж особисте спілкування. Звичайно ж, не варто погоджуватися на першу зустріч в безлюдному місці або вдома - неважливо, у нього або у вас. А ось людний парк, центр міста або кафе підійдуть як не можна краще.
Такі прості правила знайомства з хлопцем в мережі. Звичайно, кожна дівчина сама вибирає стратегію і тактику спілкування з протилежною статтю, в тому числі і в мережі, але правилами безпеки необхідно дотримуватися завжди, а серед інших правил кожна знайде щось, цікаве саме для неї. Все більше і більше людей сьогодні знаходять в мережі свою долю і хто знає, може бути вона чекає вас саме на сайті знайомств.