СТАТТІ‎ > ‎

Психологи стверджують

опубліковано 13 лип. 2016 р., 00:41 Вадим Разумов   [ оновлено 13 лип. 2016 р., 00:43 ]
Осінь - особливо депресивний пору року, зеленого кольору в природі вже немає, білого ще немає, а кругом лише сірість і безпросвітна вогкість. І здається, що «день Бабака» в його самому огидному варіанті вже настав, коли робота-дім, робота-дім і тільки похмуре небо, і пронизують холодні вітри. Кожен з нас розважається, як може: хтось дивиться серіали, хтось читає книги, одні зустрічаються з друзями, інші від друзів ховаються, переживаючи поодинці осінню нудьгу. А деякі дівчата раптово вирішують, що пора закінчувати з холостим життям і починають пошук принца на сайтах знайомств і в соціальних мережах.
Психологи стверджують, що восени і навесні реєструється максимальне число бажаючих знайти «другу половинку». Восени-бо Новий рік попереду і не хочеться зустрічати його без коханої людини поруч, а навесні-ну самі розумієте, тому що весна. Але перш ніж кинутися у вир з головою, давайте подивимося на інтернет-знайомства очима фахівців, щоб уникнути будь-яких неприємних ситуацій.
1. прИнца в мережі.
Психологи одностайні в своїй думці, більшість чоловіків (саме чоловіків), які розміщують свої оголошення на сайтах знайомств, мають два суворо визначених психотипу, які в народі називаються як «невдаха звичайний» і «жонатик простий». Перший психотип: коли чоловік ніяк не може соціально (морально, фінансово, фізично, та як завгодно) адаптуватися в соціумі, як наслідок цього в реальному житті жінки з ним не знайомляться і тому такий чоловік «йде» в світ віртуальний. Партнерку він вибирає собі ретельно, прискіпливо, намагаючись відігратися на дівчині за всі свої вирощені комплекси, яких у нього вагон і маленький візок. Психотип другий: просто одружений чоловік. Йому просто нудно. Йому просто тупо потрібен секс. Практично з ким завгодно, якщо цей «хто завгодно» буде хоча б трохи красивішим крокодила, і трохи молодше динозавра.
А ще є алкоголіки, косячі під міністрів охорони здоров'я-психічно неврівноважені особи, косячі під творчі натури і відверті маніяки, косячі під нормальних людей. І тільки 10% (задумайтеся!), Десять відсотків чоловіків, які шукають свою долю через сайти знайомств дійсно можна розглядати як реальних претендентів на «щось більше».
2. принцесси в мережі.
Психологи одностайні в своїй думці, що 70% жінок хоча б один раз у житті намагалися познайомитися (знайомилися) за допомогою сайтів знайомств або соціальних мереж. Причому дівчата, як натури романтичні й наївні вірять практично кожному слову, написаному інтернет - прИнца (див. Вище). Тому історії, коли інтернет знайомства призводять до неприємностей, а часом і до трагедій відбуваються все частіше і частіше. Фахівці радять жінкам неухильно дотримуватися наступних правил безпеки, при знайомстві в інтернеті:
- будьте обережні зі своїми фотографіями, які не викидайте в загальний перегляд фотографії, на яких ви зображені в тих місцях, по яких вас можна з легкістю знайти (на роботі, біля будинку з написом вулиці і т. д.)
- не викладати фотографії своїх дітей, а також свої фотографії з дитиною, якщо він у вас є.
- ніколи, ні при яких умовах не розповідайте інтернет-прИнца, де ви працюєте і де ви живете. Адреси та явки-це табу.
-в перший місяць спілкування психологи не рекомендую навіть обмінюватися стільниковими телефонами, не кажучи вже про особисті зустрічі.
-перша зустріч з прИнца в «реалі» повинна відбутися в людному місці (кінотеатр, кафе і т. д), і краще, якщо дівчина прийде на неї разом з подругою (якщо все буде добре, подругу потім можна і додому відправити)
- ніколи, ні за яких обставин не погоджуйтеся приїхати до прИнца додому, не сідайте до нього в автомобіль і не запрошуйте його до себе додому.
-перед першою зустріччю в «реалі» виберіть вечір, який ви повністю присвятіть пошуку інформації в інтернеті про вашого нового знайомого прИнца.
- Психологи кажуть, що два-три місяці - це відмінний термін, після якого віртуальні відносини, можна відносно спокійно переводити у відносини реальні, не боячись, що вам попадеться пацієнт психіатричної клініки або таємний шанувальник секти місячного затемнення.
Післямова: кілька моїх подруг постійно знайомляться в соціальних мережах, і жодна з них, досі так і не знайшла своє особисте щастя. Їм пощастило, маніяки і збоченці не траплялися жодного разу, але зате чоловіків «з розхитаною психікою», «невдах чистої води» і «відверто одружених» хоч греблю гати. Як кажуть, робіть висновки. Напевно, дійсно можна зустріти свою «половинку» на сайті знайомств, от тільки відсоток такого попадання дуже і дуже низький. Практично як виграти Джек-пот в лотерею.