СТАТТІ‎ > ‎

Сайти знайомств та соціальні мережі

опубліковано 17 лип. 2016 р., 00:12 Вадим Разумов   [ оновлено 17 лип. 2016 р., 00:13 ]
Інтернет, крім усього іншого, є тим місцем, де щодня заводять нові знайомства, а також відшукують старих знайомих мільйони людей у всьому світі. З цієї невеликої статті читач отримає базові знання про те, що таке сайти знайомств і соціальні мережі, які на сьогодні є основними засобами спілкування в мережі Інтернет. 
Сайти знайомств
Ритм життя сучасної людини настільки високий, що більшість людей просто не мають достатньої кількості вільного часу щоб повною мірою задовольнити свою основоположну соціальну потребу - встановлення нових знайомств і просте спілкуванні з собі подібними на цікаві теми.
Окрім відсутності часу встановлювати нові знайомства багатьом людям нерідко заважають різноманітні комплекси і інші проблеми психологічного характеру. Такі люди нормально спілкуються по телефону, переписуються з іншими людьми, але при особистому знайомстві відчувають істотні незручності.
У цих та багатьох інших випадках вирішити проблему можуть спеціальні безкоштовні сайти, які називаються сайтами знайомств. Таких сайтів в Інтернеті величезна кількість.
Сайти знайомств бувають загальнотематичними, а такожвузьконаправленими, основна мета яких зводиться до знайомства і спілкування людей, котрі мають загальні інтереси у якійсь специфічній сфері. Інтереси ці можуть бути найрізноманітнішими - від наукових досліджень в галузі ядерної фізики до створення сім'ї чи банального "поговорити про домашніх тварин".
Не дивлячись на різноманітність тематик, принцип роботи усіх сайтів знайомств однаковий. Для участі на сайті достатньозареєструватися, заповнивши спеціальну анкету, в якій, як правило, треба вказати інформацію про себе, свої інтереси, викласти декілька фотографій, надати контактні дані і деяку іншу інформацію.
Після реєстрації можна діяти декількома способами - просто чекати, періодично заходячи на сайт, коли хтось із інших користувачів, прочитавши ваше резюме, виявить бажання познайомитися; або ж вивчати резюме інших зареєстрованих учасників, самостійно виходячи з пропозиціями про знайомство з певними людьми.
Щоб знайти в Інтернеті відповідний сайт знайомств, можна скористатися Яндексом, Гуглом або будь-якою іншою пошуковою системою. Достатньо здійснити пошук по слову "познайомитися" або по словосполученню "сайт знайомств". Що таке пошукова система і як нею користуватися читайте тут. 
Соціальні мережі
Із сайтами знайомств за своєю суттю дуже схожі соціальні мережі, які користуються величезною популярністю. Сьогодні більшість користувачів мережі Інтернет зареєстровані в одній або навіть декількох соціальних мережах.
Соціальні мережі
Соціальна мережа - це спеціальний сайт, що на безоплатній основі надає користувачам можливість розміщувати на ньому інформацію про себе, викладати свої фотографії, відео і інші дані. Виходячи з доданої про себе інформації, користувач отримує інформацію про інших зареєстрованих в цій мережі людей, з якими у нього можуть бути якісь зв'язки (наприклад, навчання в одному учбовому закладі, перебування в один і той же час в одному будинку відпочинку, проживання в одній місцевості, загальні інтереси та ін.). 
Таким чином, будь-яка соціальна мережа призначена для відновлення зв'язків між старими знайомими, встановлення людьми нових знайомств, спілкування, обміну новинами, файлами і так далі. Кожен учасник такої мережі створює в ній власний "міні-сайт", що представляє його особу. 
До появи соціальних мереж багато людей створювало в Інтернеті окремі сайти про себе - так звані "домашні сторінки". На них зазвичай розміщувалися фотографії, контактна інформація, описувався круг інтересів власника, рід його діяльності та ін. Для створення такого сайту потрібно було знати мову гіпертекстової розмітки і володіти усіма азами сайтобудування, а іноді навіть орендувати хостинг і уміти адмініструвати арендований сервер. З появою соціальних мереж усе стало значно простіше і зручніше. Для створення власної сторіночки в соціальній мережі нічого платити не треба. Для розміщення інформації на ній ніяких особливих знань також не потрібно.