СТАТТІ‎ > ‎

Секрети інтернет - знайомств

опубліковано 25 серп. 2016 р., 04:28 Вадим Разумов   [ оновлено 25 серп. 2016 р., 04:28 ]
Раніше знайомилися на танцях у клубі, потім на дискотеці у парку, зараз знайомляться в нічних клубах і барах, але все частіше знайомства відбуваються на безкрайніх просторах інтернету. Дуже зручно, чи знаєте, валяючись на дивані, поїдаючи булочку з чаєм або воблу з пивом (кому, що більше подобається), спілкуватися по інтернету. По-перше: під час чергового віртуального знайомства зовсім не обов'язково влізати у вузьке плаття і високі підбори, можна сидіти біля комп'ютера в м'ятою майці і шортах линялих, а по - друге: головне-це знайти з двохсот фотографій найбільш вдалу, виставити її в Інтернеті , попередньо підкоригувавши невеликі вади у фотошопі ... і не важливо, що зроблена була фотографія аж сім років тому-)
Знайомлячись по інтернету, завжди необхідно пам'ятати, що з точністю стверджувати, що ви спілкуєтеся з Юрою 30 років з Магадана, можна тільки тоді, коли ви прилетить до Магадана і вас зустріне Юра 30 років в аеропорту. Досить часто зустрічаються ситуації, коли чоловіки в інтернеті представляються як жінки, а жінки - чоловіками. А що стосується віку, але тут взагалі велике поле для дрібних і великих інтриг. Дами, у 80% випадків вказують вік менше, ніж він є насправді, а чоловіки вже як вийде або залежно від настрою - юний 15 телепень може запросто представитися 35 річним мачо, або 68 річний веселий пенсіонер - 20 річним спекотним красенем. 
Наступний підводний камінь інтернет - знайомств, це соціальне становище. Усі без винятку чоловіка які знайомляться по інтернету - це старі холостяки або давно і успішно розведені олігархи. Закрившись у спальні, поки дружина струже на кухні салат з огірків, чоловік виставляє своє фото на сайті знайомств і з задоволенням, що межує з екстазом, уявляє себе вільним і самотнім від сімейних пут чоловіком. Трьом дітям, які по черзі вламуються в спальню, він каже: «Ідіть до мами, бачите, тато працює!» 
Ніколи людина не буває так близький до ідеалу, як при складанні свого резюме, також і ніколи чоловік або жінки не бувають такі дотепні, сексуальні, веселі і матеріально забезпечені, як в інтернеті.
Зазвичай на просторах інтернету про себе пишуть те, про що мріялося, та не збулося. Коротше, якщо написано, що 36 річний Валерій, господар металургійного заводу бажає познайомитися, тому що він (Валера, а не завод), недавно овдовів, то цілком може виявитися, що цей Валера працює охоронцем у супермаркеті і від нудьги на роботі бродить по мережі , та до того ж він тричі щасливо одружений і платить п'ятьом дітям аліменти. 
Все вищезазначене звичайно не дуже приємно, але з цим можна жити, але якщо на безкрайніх (і бесконтроліруемих) просторах інтернету зустріти маніяка або збоченця, то мало вам не здасться. Зазвичай ці темні особистості відмінні психологи і розкручують свою жертву (як правило, жінку) на раз-два. Що вас має насторожити при такому знайомстві? Що чоловік вже дуже схожий на ваш ідеал-красень, розумниця, багатий, холостий, відмінно вихований, і головне весь час чекав на вас. 
Причому на другу годину вашого знайомства він робить вам пропозицію руки і серця, обіцяє подарувати яхту і діаманти і відвезти у весільну подорож на Багами. А натомість просить сущу дрібницю - ваш телефон, адреса і пароль від сейфа, де гроші лежать. 
Післямова: так, але ж виявляється, що інтернет - знайомства - це стовідсоткова лотерея і не все так легко і зручно , як здавалося на самому початку. Знайомства по інтернету куди небезпечніша реальних зустрічей, тому що при реальній зустрічі ви можете зробити висновок, про людину виходячи з власних відчуттів, а віртуальні знайомства - це суцільне довіру і віра. Треба бути дуже, дуже і дуже обережною, і тоді з вами нічого поганого не станеться. А ось станеться хороше - це питання не до мене, а до вищих сил, які з'єднують людські серця, і їм плювати, як це відбувається, через безкрайні простори інтернету або в сусідньому магазині в черзі за ковбасою!