СТАТТІ‎ > ‎

Способи безпосереднього пошуку

опубліковано 14 лип. 2016 р., 01:03 Вадим Разумов   [ оновлено 14 лип. 2016 р., 01:05 ]
Інтернет, в порівнянні з іншими технічними розробками, являє собою мережу, яка не має кордонів. Немов у казці, в Інтернеті можна знайти практично все: починаючи від книг, ювелірних прикрас, харчових продуктів і закінчуючи чоловіком чи жінкою мрії. Але як зробити так, щоб вподобаний тобі людина звернув на тебе увагу? Як поводитися на сайтах знайомств і як не помилитися у виборі і не прийняти бажане за дійсне?
Першим і основним моментом - це позиціонування самого себе, настрій на позитивний результат. Насамперед необхідно визначити для себе, кого я шукаю і для яких цілей.
Способів безпосередньо пошуку - кілька: можна викласти свої анкетні дані на спеціалізованому сайті знайомств, можна, не викладаючи своїх даних, відповідати на питання, що цікавлять, а можна робити і те, і інше. Головним в пошуку потенційного партнера - як це робити.
Викладаючи на сайт свою анкету, керуйтеся лаконічністю і інформативністю: опишіть свої захоплення, життєві пріоритети, позитивні якості, вимоги до протилежної статі. При розміщенні фотографії на сайті, пам'ятайте, що вона повинна бути якісною, великої та наближеною до оригіналу. Якщо Ви не хочете бачити на своїй сторінці "непрошених" гостей, вкажіть, наприклад: "Одружених і питущих чоловіків прошу не турбувати".
Якщо Ви хочете першої познайомитися з вподобаним чоловіком, не відправляйте йому стандартне привітання ( наприклад: "привіт! Як справи?"), краще вкажіть у листі ті основні якості в ньому, які спонукали Вас на написання цього листа. Постарайтеся не затягувати занадто довге листування, інакше Ваш роман залишиться тільки в мережі, не знайшовши продовження в реальному житті.
Найпоширенішою помилкою багатьох відвідувачок сайтів є викладка номера свого мобільного або домашнього номера телефону. Якщо чоловік спочатку зареєструвався в мережі з метою побудувати тривалі відносини, то така Ваша "відвертість" навряд чи його зацікавить.
Якщо після листування Ви вирішили зустрітися з потенційним партнером, то спочатку поговоріть з ним по телефону - вже по розмови з ним Ви можете скласти певну думку.
Перетворення віртуального спілкування в реальне - дуже тонке й відповідальна справа.
Багато дівчат поч інают кидатися у пошуках відповідного одягу для першого побачення, вибудовують у своїй свідомості певні схеми-питання, модель поведінки, що і як говорити, а про чим слід промовчати.
Важливим є і місце першого побачення. Абсолютно не підходять для таких зустрічей "місця громадського користування": метро, автобусні та трамвайні зупинки, нічні клуби - через звуковий какофонії ви не зможете нормально і правильно побудувати спілкування. Найбільш придатними місцями можна назвати кафе, ресторан, міський парк, набережна, скверики, виставки в музеях (за умови, що партнер теж виявляє цікавість до мистецтва).
Чого зовсім робити не варто, - це погоджуватися в гості до ще не знайомому чоловікові. Це не обов'язково означає, що з Вами може статися щось неприємне і небезпечне, але краще подбати про свою безпеку заздалегідь: сказати своїм рідним і близьким, з ким і куди йдете.
Одяг повинен відповідати тому місцю, куди Вас запросили, витримана в спокійних тонах, не приносити Вам дискомфорту.
Психологами було доведено, що думка про людину складається в перші 15 хвилин спілкування. Головними помічниками в цьому Вам допоможуть доброзичливість, позитивний настрій і гарний настрій.
При спілкуванні намагайтеся слухати і чути партнера, не перебивати, уникати і припиняти розмови про колишніх відносинах, про конфлікти з начальством і т. Д. Не дозволяйте перетворювати Вас в "жилетку", в яку потрібно виплакатися, інакше Ваше перше побачення загрожує перетворитися на консультацію з надання психологічної допомоги.
Інтернет дозволяє людині більше відкритися, розкріпачитися, але пам'ятайте, що зайва балакучість може дати зовсім протилежний результат. Головне, що цінують чоловіки в жінках, - загадковість. Дозвольте чоловікові самому розгадати Вас, і тоді з'явиться реальний (а не віртуальний) шанс побудувати тривалі і серйозні відносини, про які Ви так довго мріяли.