СТАТТІ‎ > ‎

Три помилки при знайомствах в мережі, які Ви можете уникнути

опубліковано 1 серп. 2016 р., 03:11 Вадим Разумов   [ оновлено 5 серп. 2016 р., 06:15 ]
Під час пошуку в мережі тією єдиною, Вашої мрії, споріднена душа, Вашої половинки, Ви можете багато чого зробити правильно. На жаль, Ви також можете зробити багато помилок, які гарантовано приведуть до поразки і розбитому серцю. В "реальному" світі агресивність, перфекціонізм і навіть трохи "білою брехні" є складовими успіху. Однак ті ж якості вбивчі для відносин, як в інтернеті так і в звичайному житті.
З жіночої точки зору існує велика різниця між рішучим, упевненим чоловіком і занадто наполегливим, самовпевненим мерзенним нахабою. Якщо Ви занадто наполягаєте на зустрічі лицем до лиця, неминуче потрапите в розряд агресивно напористих, або навіть лякають особин. Пам'ятайте, Ви не закриваєте бізнес-угоду, а розвиваєте Ваші відносини в повільному але стабільному темпі. Терпіння - ось ключ до успіху.
Ніхто не ідеальний. Усі ми з ізьянамі в тій чи іншій мірі, це стосується і Вас. Якщо Ви очікуєте від жінки ідеальності, та ще й вимагаєте - Вас завжди буде чекати розчарування. Вимагати ідеального виконання роботи - це одне. Вимагати ідеальності від одного, співробітника або що цікавить Вас жінки в корені неправильно і просто ніколи не станеться. Чекайте ізьянов і миритеся з ними. Просто вирішіть для себе з якими з них Ви можете ужитися, а з якими немає.
Маленька "брехня в порятунок" і фальшива личина не проходять. Будьте чесні з самого початку Ваших відносин. Складіть своє резюме. Зробіть його цікавим, але не використовуйте свідомо помилкові твердження. Правда все одно розкриється. Якщо Ви стверджуєте, що Ви адвокат з шестизначними доходами, а насправді працюєте електриком, провал забезпечений.
Пам'ятайте, не будьте занадто наполегливі, не очікуйте досконалості і не надягайте маску.
Ви хочете познакомиться с иностранцем или выйти замуж за рубеж ? Якщо так, ви повинні відвідати IdealRomances.com.ua! На сайті є безліч анкет американських, англійських і європейських джентльменів, які бажають зустріти свою прекрасну українську леді! Ви будете вражені можливістю вибору, тому що у нас зареєстровано величезну кількість привабливих і щирих чоловіків, які хочуть познайомитися і створити сім'ю з жінками з України. Послуги сайту безкоштовні для жінок, навіщо чекати? Приєднуйтесь до нас і почніть знайомитися з американцями прямо зараз.