СТАТТІ‎ > ‎

Задавайте правильні питання

опубліковано 1 серп. 2016 р., 03:09 Вадим Разумов   [ оновлено 1 серп. 2016 р., 03:09 ]
Отже, Ви зареєструвалися на декількох сайтах знайомств і написали "вбивчу" анкету. Ви додали своє найкраще фото і готові до спілкування. І що далі? Як знайти саме тих, хто вам підходить? Вам буде необхідно з'ясувати, хто ця жінка насправді, а не ким вона хоче виглядати. Було б набагато простіше, якщо б жінки носили ярлички, наприклад "мисливець на багаті женихи", або "Татова Дівчинка" ... Але вони чомусь - то цього не роблять, так що доведеться з'ясовувати самим, причому не задаючи прямих запитань. Вам необхідно знати, яких помилок можна уникнути і як справити враження на даму, якщо це необхідно.
Після невеликого вступного розмови запитаєте дівчину: "Які помилки роблять хлопці при спілкуванні в Інтернеті?" і слухайте уважно. Вона розповість Вам багато цікавих речей про себе і свої погляди на чоловіків.
Наступне питання задайте такий: "Що Ти думаєш про віртуальних романах?" З її відповіді Ви зрозумієте, чи був у неї негативний досвід знайомств в мережі, і зможете уникнути повтору помилок.
І, нарешті, найважливіше питання: "Що послужило причиною розставання в Твоїх останніх відносинах?" Якщо дівчина винить у всьому чоловіка, напевно Вам слід забути про неї. Якщо вона винить у всьому себе, теж. А от якщо Ви почули відповідь "Ми просто не знайшли спільну мову", або "Ми розлучилися як хороші друзі" - вітаємо, Ви на правильному шляху! Але обережність ніколи не завадить.
Задаючи правильні питання Ви можете дізнатися багато корисної інформації і набути впевненості ще до особистої зустрічі.
Чи думали ви про те, щоб выйти замуж за иностранца или найти мужа за границей ? Тоді вам необхідно відвідати сайт IdealRomances.com.ua! На сайті є безліч анкет американських, англійських і європейських джентльменів, які бажають зустріти свою прекрасну українську леді! Ви будете вражені можливістю вибору, тому що у нас зареєстровано величезну кількість привабливих і щирих чоловіків, які хочуть познайомитися і створити сім'ю з жінками з України. Послуги сайту безкоштовні для жінок, навіщо чекати? Приєднуйтесь до нас і почніть знайомитися з іноземцями прямо зараз.