СТАТТІ‎ > ‎

Заходи безпеки при Знайомства в Інтернеті для Жінок

опубліковано 1 серп. 2016 р., 03:02 Вадим Разумов   [ оновлено 1 серп. 2016 р., 03:04 ]
Зустрічі в мережі можуть принести масу веселих і корисних вражень для жінок всіх вікових категорій. Зберігати безпеку при цьому допомагає здоровий глузд і тверезість розуму. Правила безпеки в інтернеті ті ж, що і в реальному світі.
Ви не назвали б своє ім'я, адресу або телефон незнайомця в барі або на вулиці, так не робіть цього і в мережі. Дотримуйтесь правил безпеки. Досить добре дізнайтеся претендента на звання Прекрасного Принца, перш ніж давати будь - яку інформацію, що дозволяє йому або кому - то іншому вистежити Вас. Не кажіть незнайомцеві точне місце своєї роботи. Скажіть, наприклад, що Ви секретар в адвокатській фірмі, але не кажіть її назви. Ви можете повідомити йому назву міста, в якому Ви живете, але не більше. Принаймні, поспілкуйтеся з ним будь - той час у чаті та електронною поштою.
Використовуйте тільки засоби спілкування, що надаються сайтами знайомств. Більшість з них пропонують чати і сервіси електронної пошти. Не користуйтеся поштою, надають інтернет - провайдером. Якщо Це необхідно, створіть скриньку на безкоштовному сервері - Яндекс, Рамблер, Mail.Ru і ін Адреса інтернет - провайдера легко простежити будь-кому, хто досить зацікавлений.
Коли настане час першої зустрічі, призначте її в людному місці і в денний час. Запросіть із собою подругу, або попросіть її зателефонувати Вам незабаром після призначеного часу зустрічі.
Пам'ятайте - Ви вирішуєте що робити, так що не дозволяйте нікому тиснути на Вас з метою дізнатися більше особистої інформації, ніж Ви готові дати.
Ви хочете познакомиться с иностранцем или выйти замуж за рубеж ? Якщо так, ви повинні відвідати IdealRomances.com.ua! На сайті є безліч анкет американських, англійських і європейських джентльменів, які бажають зустріти свою прекрасну українську леді! Ви будете вражені можливістю вибору, тому що у нас зареєстровано величезну кількість привабливих і щирих чоловіків, які хочуть познайомитися і створити сім'ю з жінками з України. Послуги сайту безкоштовні для жінок, навіщо чекати? Приєднуйтесь до нас і почніть знайомитися з іноземцями прямо зараз.