СТАТТІ‎ > ‎

Знайомства через інтернет

опубліковано 27 лип. 2016 р., 05:47 Вадим Разумов   [ оновлено 27 лип. 2016 р., 05:49 ]
Напевно кожен з нас бував в такій ситуації: йдеш по вулиці, а тобі посміхається дівчина. Як не підійти і не призначити побачення, тим більше, що зовні вона собою не дурна? Адже нове знайомство - це завжди цікаво. Або ж, що буває ще частіше з нами, користувачами Інтернет, ми по кілька годин витрачаємо, сидячи у монітора і посилаючи односкладові пропозиції - такі собі користувача повідомлення ради знайомства. І з трепетом чекаємо відповіді. Неважливо, де це - ICQ, чат або ж Інтернет сайт знайомств! Всім з нас горить зустрітися в реальності з тією людиною, яка так сподобався, заінтригував незвичайним смайлом і манерою письма, плюс іноді при знайомстві через інтернет навіть вдається виманити фотографію. І якщо пощастить - вона дійсно буде належати тій людині, яка відправила її вам.
Тоді, приголомшена його зовнішністю і таким незвичайним глибоким внутрішнім світом, ти все ж наважуєшся на цей крок і пропонуєш йому зустрітися. Цікаве спілкування і знайомство по Інтернету переростає в бажання виконати все те ж саме наживо. Він, безумовно, погоджується. Тоді ви, що живуть в одному місті, але чиє знайомство почалося через Інтернет переписку, призначаєте зручне місце для зустрічі: при вході в парк, а може біля каси залізничного вокзалу або ж біля третьої берези по правій стороні широкої алейки, що веде до кінотеатру- в Загалом, це ваша справа. Точно також справа йде з вибором відповідного часу.
Так от, коли все вирішено, ви з неймовірним пульсом на зап'ясті сидите у дзеркала, фарбуєтеся, причісуєтеся в надії на те, що знайомство через інтернет приведе до тієї половинки, яку ви так чекали все своє життя! Як справжня леді ви дозволяєте собі запізнитися, в той час як придумуєте виправдання своєму несвоєчасного приходу. Ось воно - те заповітне місце, призначене через Інтернет, біля нього стоїть якийсь хлопець. Ви підходите, і знайомство почнеться заново ...
Насправді все може бути не так, як при спілкуванні в Інтернет. Не варто забувати про те, що знайомства через Інтернет - це завжди спілкування під маскою. Тобі завжди легко говорити з тим, хто тебе не бачить, і, можливо, ніколи і не матиме цієї можливості. Тому знайомство через інтернет відбувається набагато простіше, ніж в реальному житті. Давайте згадаємо про те, що такі звичні нам віконця в Інтернеті для повідомлень (через них і починаються знайомства), які мають на увазі під собою діалог. У реальному житті ми можемо мовчати, йдучи поряд з людиною, і це буде все-таки спілкуванням, яке так невластиво користувачам при знайомстві через інтернет.
Так от. Якщо все не так вже і погано, як зрозуміти, чи хоче ваш партнер продовження цього знайомства з метою подальшої близькості?
Перша ознака розчарування при знайомстві, коли хтось із вас понуро помічає: "А ти зовсім не такий, як на фотографії в Інтернеті". У цієї фрази може бути два підтексту. З одного боку, він або вона незадоволені новим знайомством. З іншого боку, в реальності людина може виглядати набагато привабливіше, ніж на фотографії, надісланої по Інтернету, і якщо він справжній джентльмен, то обов'язково додасть : "Ти набагато приємніше!".
Обов'язково запитайте у хлопця, в якому районі він живе. І якщо він назве вам найдальший, покинутий і темний район міста, при цьому, підкреслюючи неймовірні проблеми з транспортом - все ясно: нове знайомство через інтернет не вдалося, він не має наміру вас проводжати, а, значить, не хоче провести з вами зайву годину . Однак якщо він скаже, що йому все одно і додому він піде пішки, як герой старовинної пісні, від якого втекла електричка, - ще не все втрачено! Таке знайомство може мати своє продовження, і час, витрачений на спілкування через Інтернет, не минуло даремно.
Не варто засмучуватися, якщо він прийшов без квітів. Сучасна молодь далека від романтики, і навіть в думки не приходить, приносити квіти при знайомстві через інтернет. Але підштовхнути його на це - ваше завдання!
Ще одним симптомом розчарування при зустрічі двох людей, чиє знайомство пройшло через Інтернет, є раптово поглинула мовчазність. Адже, здавалося б, мовчання абсолютно невластива того базіці, з яким день тому ви спілкувалися через Інтернет. Але і тут не можна помилитися, не взявши до уваги, позитивне, але в міру, якість людини - сором'язливість і скромність. Взагалі, незалежно від того, через Інтернет або просто на вулиці пройшла ваше перше знайомство, хлопець на першому побаченні повинен стати ініціатором. Якщо при першій зустрічі він не знає, куди піти, то він або іноземець, або подальше знайомство і спілкування йому не цікаво!
Кожному з нас неприємно спілкуватися з людиною нецелеустремленно і байдужим до подій в житті. А адже це ще одна ознака незадоволеності і незацікавленості ділитися з вами своїми планами на найближчі років сто!
Яскравий приклад байдужості при зустрічі після знайомства через Інтернет проявляється в ськукоте і байдужості до вас. Телефонний дзвінок своєму другу і з'ясування того, що ж він робить сьогодні ввечері і чи не бажає піти попити пива. Ця розмова може тривати аж до того, як ви ненав'язливо виведіть його на зупинку, сядете в маршрутку і помахаєте йому рукою, а він і радий буде. Людина, яка поглинена вами, зазвичай відключає свій мобільний при першому ж дзвінку і до того ж, просить у вас вибачення. Він прагнутиме продовжити час знайомства, і дізнатися все те, що не вдалося зробити через Інтернет.
Запам'ятайте також факт, що якщо ви недавно посварилися зі своїм хлопцем або дівчиною і хочете забути про це і почати все спочатку - ні в якому разі не говорите про свої переживання на першому ж побаченні. Знайомство припускає розповідь про якісь історії з життя, але ні через Інтернет, ні в реальності не варто говорити про недавню розлуку, природно, якщо вас про це не запитали. А вже тим більше не порівнюйте вголос вашого минулого партнера з тією людиною, яка зараз йде поруч з вами. Адже всі люди унікальні! І не можна порівнювати двох людей по одних і тих же параметрах! Можливо, при знайомстві через інтернет спілкування проходило набагато легше, але, якщо не про що поговорити, обговорення колишнього партнера - не найкраща тема! Якщо це відбувається на вашому першому ж побаченні - задумайтеся!
Ну а коли він не просить вашого контактного номера, саджаючи вас в громадський транспорт - все зрозуміло: на цьому знайомстві через інтернет можна ставити крапку! Шукайте собі іншого партнера!
А ви і не впадайте у відчай! До того ж, вам за це медаль треба дати! Не кожен зможе витерпіти кілька годин прогулянки з сором'язливим нігілістом і жахливим скептиком, незмінним реалістом, ні краплі не вірив в диво. Через таке знайомство хоч раз доведеться пройти, якщо початок йому покладено в Інтернеті.
Дівчата, не забувайте, що хоча ваша балакучість і обумовлена фізіологічно (ви все ж маєте центр мови площею в три рази більше, ніж у чоловіків), надмірна балакучість іноді зводить з розуму! Думайте про те, чим можна поділитися з незнайомцем при першій зустрічі, а що залишити на потім.
Ще одна порада при знайомстві через інтернет. Йдучи на побачення наосліп, не маючи фотографії, постарайтеся будувати як можна мінімум уявлень і образів про ту людину, з яким збираєтеся зустрітися. Бо часто розчарування при знайомстві в реальному житті відбуваються саме тому, що ви побудували собі якийсь ідеал.
Ми тільки прагнемо до досконалості, але ніколи не зможемо ним стати. Тому що з ним, як і з асимптотой на графіку функцій ніколи не можна перетнутися!