СТАТТІ‎ > ‎

Знайомства в мережі, поради дівчатам

опубліковано 15 лип. 2016 р., 01:13 Вадим Разумов   [ оновлено 15 лип. 2016 р., 01:13 ]
Не потрібно розглядати знайомство в мережі як єдиний спосіб, або того гірше, як «єдиний шанс». Не підгодовуйте зарозумілість пікаперів, переконаних, що так знайомляться а) тільки закомплексовані дури, б) закомплексовані дури з купою інших додаткових недоліків зовнішності, характеру і іншого.
Але в той же час не має ніякого сенсу відмовляти собі в такій можливості, яку нам надали сучасні засоби комунікації. У мережі ми працюємо, вчимося, розважаємося - у результаті проводимо масу часу. А, як відомо, саме під час навчання, роботи або на відпочинку люди знайомляться цілком природно і легко знаходять спільні інтереси. Отже, тема нашої сьогоднішньої статті - «Знайомства в мережі, поради дівчатам».
Отже, наші поради дівчатам:
1. Самі вибирайте - чи виносити своє фото відразу на аватар. З одного боку - це відразу чесно. З іншого - ніякої інтриги. Цілком можна обійтися котеночка, метеликом або квіточкою, а фото викласти в додатковий альбом, адже знайомства в мережі ні до чого, на перший погляд, не зобов'язують, тому можна не завжди надавати про себе достовірну інформацію. Або ж узяти собі за принцип - висилати фото тільки взаємно, тобто у разі обопільною домовленістю, один одному.
2. Знайомство в інтернеті до певної міри готує вас до того, чого ж чекати від людини, особливо якщо ви спілкуєтеся вже кілька тижнів. Ви вже знайомі з манерою письма й умінням або невмінням виражати свої думки.
Мінус всіх віртуальних знайомств в тому, що, за відсутності живого контакту, коли людину спостерігаєте тільки на фото, не так все ж просто розпізнати риси характеру «знайомця». На жаль, тут потрібен час і досвід, так що простіше, звичайно, ризикнути і швидше перевести знайомство з віртуального в реальне, якщо є до того обопільне бажання.
Найпростіше відразу вирішити, для чого вам це чергове знайомство. Якщо просто для співрозмовника в мережі, обміну думками і враженнями, то залишайте все як є. Можуть, зрештою, пройти роки, а думка зустрітися так і не прийде нікому з вас двох в голову. Але якщо цікавий сам чоловік і зближення з ним - тоді чого тягнути, просто знайомтеся.
3.Кое-які ознаки і прикмети існують, по них можна приблизно визначити, що перед вами за тип. Якщо ви ставите високу планку, відразу фільтрують всіх, хто пише з помилками. Смайли не забороняються, навпаки, без них ніяк навпаки - адже виразу обличчя ви не бачите. Також не стоять вашої уваги (хіба що нервів) ті, хто звертається панібратськи, по-свійськи, мало знаючи вас, не розібравшись у вашій інтонації і настрої. Жаргон повинен насторожувати, а не пробуджувати інтерес.
4. Більш повну інформацію про молоду людину ви можете оцінити, якщо знайомитеся через сайт щоденників. На форумах і сайтах знайомств велика частина аудиторії не прагне до стабільності, а прагне до швидкоплинної і яскравою інтимного зв'язку. У щоденникових записах ж простіше зрозуміти - зближує вас щось чи ні. Які спільноти читаєте обидва і чи буде про що поговорити в реалі.
Заздалегідь постарайтеся зрозуміти, хто може опинитися перед вами. Не забувайте про власну безпеку, попередьте кого-небудь з близьких - куди йдете і з ким. Слухайте своє серце - адже ви не зобов'язані йти на зустріч і знайомитися з людиною, якщо заздалегідь щось підказує - «всім хороший, але не те».
У момент (день, годину) развіртуалізаціі ви можете випробувати деякі складності. Звикнувши до одного каналу спілкування, може бути не так просто освоїти відразу інший. До того ж, фраза «ти зовсім не така, як в інтернеті» не може не насторожувати. Цілком зрозуміло, що в мережі всі спілкуються так чи інакше під масками.
5. Бувають і побачення «усліпу», хоча це й дивно, але деякі воліють зберігати загадковість до самого останнього моменту. Йдучи на таку зустріч, намагайтеся не фантазувати заздалегідь, тоді будете мати мінімум ошуканих очікувань, адже ви повинні розуміти, що знайомства дівчатам по Інтеренту не завжди приносять принца на білому коні.
6.Не чекайте квітів. Віртуальне знайомство не розташовує до особливої ??романтики, та й часто молоді люди просто не замислюються про деталі.
Вас може насторожити, що ще вчора товариський інтернетний співрозмовник раптом став мовчазним. Робіть знижку на сором'язливість, таке теж буває. Набагато гірше, якщо ваш новий знайомий, навпаки, зовсім не вміє слухати, та ще й знайомий з прийомами пікапа.
7.Скука і байдужість - вороги знайомства будь-якого, необов'язково віртуального. Тут уже нічого не поробиш, якщо в результаті ви все ж один одному не сподобалися. Так що якщо обмін телефонами так і не відбувся і вас одну посадили в громадський транспорт, потрібно просто поставити крапку.
Розчарування бувають, це не означає, що все життя нанівець/скінчилася/пройшла і так далі. Дуже багато знайомства «роззнайомилися» після першої ж зустрічі. І в той же час багато пар перевірені часом, хтось створив сім'ю і виховує дітей, а все починалося з простої листування.
Просто варто вірити, що, якщо ви вже прагнете знайти кого-то, то, швидше за все, хтось з неменшим завзяттям шукає вас, в інтернеті чи ні. Тепер ви знаєте знайомств в мережі, порад дівчатам, сподіваємося, що вони вам допоможуть.