СТАТТІ‎ > ‎

Знайомство через соціальні мережі, перше побачення

опубліковано 25 лип. 2016 р., 05:35 Вадим Разумов   [ оновлено 25 лип. 2016 р., 05:37 ]
Всесвітня павутина настільки тісно увійшла в наше життя, що вже майже неможливо уявити без неї свої будні. Те, що ще кілька десятиліть тому вважалося неможливим і фантастичним, зараз цілком звичайне явище. Не оминув стороною інтернет і таке питання, як знайомство.
Знайомство в інтернеті - це зручно, актуально і в якійсь мірі модно. Раніше віртуальне знайомство було чимось дивним, на людей, які відвідують сайти знайомств, дивилися по-різному, хтось навіть з осудом, а зараз на це вже ніхто не звертає уваги.Але чи є шанси розвитку відносин після знайомства в мережі інтернет? Відповідь проста - звичайно, є. Але при такому спілкуванні і знайомстві таїться якась небезпека, тому, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, потрібно знати, в яких місцях вона може ховатися. Як кажуть, якщо попереджений, значить, озброєний.Основна небезпека криється в тому, що практично неможливо перевірити, з ким дійсно ви спілкуєтеся, адже по той бік монітора може перебувати хто завгодно. Пристрасний роман у віртуальній реальності може бути чиїмось жартом, а спілкуватися з вами може людина того ж статі, що й ви, адже підібрати і викласти в мережу чужу фотографію зовсім не складно. Щоб перевірити, чи дійсно людина, який зображений на фото, є вашим співрозмовником, попросіть його викласти нову фотографію, зроблену в конкретному місці, а в руках він повинен тримати лист з якою-небудь написом за вашим вибором. Якщо віртуальний співрозмовник відмовляється виконувати ваше прохання, можна припустити, що з вами спілкується зовсім інша людина.
Щоб уникнути прикрих ситуацій, не затягуйте спілкування в мережі на дуже тривалий час, але і поспішати зустрітися в реальному житті теж не потрібно. Спочатку можна поспілкуватися за допомогою різних сервісів, обмінюючись миттєвими повідомленнями, а трохи пізніше обмінятися номерами телефонів і продовжити ваше спілкування. Намагатися виглядати іншою людиною досить складно, і людина рано чи пізно зробить якусь дрібну помилку, головне встигнути її помітити.У сучасному світі інтернету належить важливе місце, він дозволяє економити велику кількість часу, тому, чому б йому не зіграти роль Купідона або Амура.
Не дарма кажуть, що у вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження. Де і коли відбудеться перша зустріч після знайомства на порталі в мережі, залежить тільки від вас. Головне – не варто погоджуватися на першу зустріч, перше побачення в злачному місці. Буде добре, якщо ви спочатку переконаєтесь на сайті в тому, що небайдужа вам людина має високі моральні якості і гідні принципи, і якщо на зустрічі ви зрозумієте, що саме з тією людиною спілкувалися в мережі.
Багато хто задається питанням, про що можна говорити з чоловіком при першій зустрічі? Обмежень для розмов немає практично ніяких. Головне, на першому побаченні не торкатися розмов про колишніх коханих. Не квапте події, нехай про ваші думки розповідають ваші очі. Ви нікому нічого не винні. Однак може статися так, що чоловік вам категорично не подобається. В такому випадку ваша задача полягає в тому, щоб провести відступ, і при цьому не зачепити його самолюбства і зберегти власне обличчя. Зазвичай знайомства онлайн складаються з перспективою на майбутні зустрічі. Швидше за все ви не обмежите себе побаченням тільки з одним чоловіком, у вас з’явиться бажання і буде можливість поспілкуватися з кількома обранцями.
Отже, чоловік вам сподобався, і у вас є бажання продовжити знайомство. Про що ж варто говорити, щоб він сам не відмовився від другого побачення? Перша тема для обговорення – це розмови саме про нього. Поцікавтесь його життям. Які у нього інтереси, з ким він любить спілкуватися, що любить їсти, де любить відпочивати.
Друга тема для розмов на першому побаченні – це розмови про себе. Головне, не треба говорити безпосередньо про себе. Нехай розмови про нього і про себе плавно перетинаються. Після того, як він розповість, де відпочивав минулого літа, розкажіть, де відпочивали ви.
Однак, найкраща тема для розмов на першому побаченні – це розмови не про нього і не про тебе – це спогади про дитинство. Саме вони допоможуть налаштувати ваше спілкування в такому ключі, з таким душевний настроєм, що ви не захочете переривати розмову, і взагалі розлучатися з цією людиною.
Якщо ви хочете, щоб знайомство тривало, остерігайтеся при спілкуванні трьох можливих помилок:
• небажання слухати співрозмовника
• звичка ставити одразу забагато питань
• звичка перебивати.
Поводьтеся природно, не намагайтеся зробити вигляд, що ви краще, ніж є насправді.