СТАТТІ‎ > ‎

Знайомство по Інтернету: Як Залучити Чоловіка? (Кажуть Чоловіки)

опубліковано 1 вер. 2016 р., 04:27 Вадим Разумов   [ оновлено 1 вер. 2016 р., 04:29 ]
Як знайти свою мрію? Це також просто, як зустрітися в «реалі»? ТАК! Чоловіки самі зізналися нам, що їх приваблює у віртуальній співбесідниці, а що відштовхує. Прочитай, це може змінити твоє життя, а крім того, ти повеселитися! 
Кажуть Чоловіки! Як себе вести при віртуальному знайомстві? 
Тут одкровення 27 реальних чоловіків, кожен з яких пережив знайомство по Інтернету. 
Як на рахунок віртуального флірту? Не секрет, що чоловіки і жінки сприймають світ по-різному: жінки люблять вухами, тобто для них важливі слова, а чоловіки очима, тобто для них важлива картинка. Те ж саме відбувається при віртуальному знайомстві. 
Фотографія може розповісти про все! 
«Фотографія - це головне, що цікавить мене в анкеті дівчини. Але вона повинна бути справжньою, природною. Якщо на фотографії вона позує, я бачу, що це зроблено спеціально й втрачаю інтерес », - Алекс, 28, банкір. 
« Фотографія - це перше, на що я дивлюся. Якщо мені не подобається фотографія, мені зовсім неважливо, що дівчина пише про себе », - Шаун, 29, програміст. 
« Фотографія не повинна бути крихітної, адже на ній нічого не видно. А якщо на фотографії дівчина в бікіні або в дуже короткій спідниці, мені здається, що вона тільки й думає, що про своє тіло, і ще не готова до серйозних відносин », - Шаун, 29, програміст. 
« Якщо фотографії немає взагалі, варто пояснити, що вам просто не хочеться, щоб ваше зображення гуляло по Інтернету, але що ви обов'язково надішлете її особисто », - Джейм, 30, менеджер з продажу. 
Вибір відповідного ника 
«Мені подобається, коли нік відображає характер людини, тільки щоб не занадто заумний або сумовитий. Чим простіше, тим краще. Я швидше гукну на suzy123 , ніж на PhD123Maryseeme », - Ентоні, 43, менеджер з реклами. 
« Ніки типу « ischu_edinstvennogo »означають, що дівчина безнадійна. Мені подобається, коли пишуть просто своє ім'я або незрозумілу комбінацію букв та цифр. Я не думаю, що потрібно занадто викручуватись у виборі ника. Це не головне », - Расс, 29, консультант по техніці. 
« Ненавиджу занадто таємничі ники! Мені подобаються дотепні ники, але не до такої міри. Я намагаюся знайти дівчину, а не здати іспит », - Алекс, 28, банкір. 
« Не думаю, щоб я коли-небудь кликнув на заголовок типу « Джулія шукає свого Ромео » або « Шукаю Принца своєї мрії ». Це говорить про те, що у них є своя якась місія, і вона не так вже цікава », - Джейм, 30, менеджер з продажу. 
« Я допомагав декільком знайомим дівчатам складати анкету. Однією з них приходило зовсім мало листів, поки не втрутився я. Я придумав їй новий нік - « BetterThanYourEx », що означає - « Краще, ніж твоя колишня ». Хлопцям здавалося це оригінальним і забавним. Крім того, це збігається з думками чоловіків, коли вони читають анкету: «Ммм, принаймні, вона виглядає краще, ніж моя колишня», - Брайн, 36, фінансист.
Написання класної розповіді про себе 
«Яку б анкету я не читав, я завжди звертаю увагу на індивідуальність. Як часто я зустрічав анкети, в яких було написано: « Втомився від ігор і облуди? » Ми всі втомилися від цього, інакше ми б не шукали людей в Інтернеті », - Джейм, 30, менеджер з продажу . 
«Для мене важливе почуття гумору. Величезна кількість дівчат пише, що у них класне почуття гумору, але по їх анкетах цього не скажеш. Анкета про знайомство повинна бути веселою, жартівливою, ви ж не на роботу влаштовуєтеся », - Шаун, 29, програміст. 
« Розповідь про себе, ненаголошений, спокійний, трохи з гумором завжди викликає інтерес. І після його прочитання хочеться чогось більше. Коли дівчина скованна і занадто формальна в описі себе, здається, що і при особистій зустрічі вона виявиться такий », - Алекс, 28, банкір. 
« Знайомство по Інтернету надає свободу дій. Люди можуть бути відверті, розповідаючи про себе і про те, кого вони шукають, але вони ПОВИННІ бути розбірливими. Думаю, неправильно, коли ви занижуєте свої вимоги, щоб зіграти на кількості відгуків.
Наприклад, якщо ви християнка, і ви хотіли б познайомитися з християнином, не варто писати розпливчасто, або взагалі не вказувати це. Все одно в майбутньому це з'ясується, тому покажіть свої карту відразу », - Расс, 29, коснультант по техніці. 
« Найголовніше - це оригінальність. Дев'ять анкет з десяти схожі один на одного. Ми всі колись любимо тусуватися, а колись сидіти вдома. У нас у всіх є сім'я і друзі. Напишіть же що-небудь оригінальне! », - Шаун, 29, програміст. 
« Я виявив, що по розповіді про себе можна зрозуміти, що з себе представляє людина в реальному житті. Якщо людина пише про себе дуже багато, він любить поговорити, навіть якщо вам нецікаво його слухати. Людей з чіткими розповідями про себе звичайно просто зрозуміти. Якщо дівчина пише купу вимог, їй хочеться, щоб і їх хлопець був дуже вимогливим. У дівчат з розповіддю про себе у вигляді потоку свідомості, без знаків пунктуації та параграфів, і життя приблизно така ж », - Брайн, 36, фінансист. 
« Я бачив різні анкети. Що тільки не пишуть: «Я шукаю чоловіка!» І «Обожнюю видивлятися на вітрини!». Мені здається, що в анкеті дівчини повинен бути короткий, чесна розповідь про себе і про те, кого вона шукає. Це складно зробити. Чесно кажучи, я сам не люблю писати про себе. Мені звичайно потрібна допомога друзів. І найчастіше доводиться починати все спочатку і переробляти », - Шаун, 29, програміст. 
« Не потрібно писати « Я не хотіла сюди писати », або « До цих пір не вірю, що я тут », або« Моя подруга/сестра змусила мене написати сюди ». Ви вже тут, МИ вже тут, тому вперед! », - Шаун, 29, програміст. 
Підготовка до побачення в реалі 
« Зазвичай я дзвоню першим, і побачення призначаю теж я. Але якщо дівчина проявить ініціативу - нічого страшного. Кожен, хто заходить на сайт знайомств, має одну і ту ж мету. Хочете - вірте, хочете - ні, але чоловікам подобаються жінки, які роблять перший крок. Це тішить самолюбство. Що стосується того, хто платить, мене привчили, що платить чоловік, але в будь-якому випадку, це залежить від бажання жінки », - Джейм, 30, менеджер з продажу. 
« За листуванні складно зрозуміти, чи хоче людина зустрітися в реалі. І я не бачу нічого дивного, якщо дівчина запропонує зустрітися. Треба бути простіше », - Ентоні, 43, менеджер з реклами. 
« Чоловіки віддають перевагу ні до чого не зобов'язують зустрічі, наприклад: «Давай зустрінемося, сходимо у бар, а там подивимося». У цьому випадку ніхто не відчуває себе зобов'язаним, просто є можливість зустрітися, і може бути, це перейде у щось більше », - Джейм, 30, менеджер з продажу. 
Зустрілися, а що далі? 
«Наприкінці зустрічі я зазвичай чітко розумію, хочу я ще раз зустрітися з дівчиною чи ні. Я вважаю, що людям треба говорити правду, тому я кажу дівчині, що я думаю. Якщо вона мені сподобалася, я запрошу її ще раз. Якщо ж ні, я у ввічливій формі дам їй зрозуміти, що більше зустрічей не буде. У відповідь я чекаю такої ж відвертості від дівчини », - Джейм, 30, менеджер з продажу. 
« Якщо на першому побаченні мені дівчина не сподобалася, я перестану писати їй », - Ентоні, 43, менеджер з реклами . 
«Знайомитися з новими людьми - це здорово! І немає нічого страшного в тому, що ви з ким-то не зовсім порозумілися при зустрічі. У кожного, хто заходить на сайт, були відносини або сім'я в минулому. На жаль, те, чого ми хочемо, не завжди вдається. В Інтернеті ті ж правила », - Джейм, 30, менеджер з продажу. 
« Мені здається, що перехід віртуального знайомства в реал завжди дуже романтично. На кожному сайті безліч дівчат, і навіть якщо у вас буде 200 невдач, завжди знайдеться одна або дві дівчини, від яких ви будете в захваті! Коли ви отримуєте перший у відповідь лист від них, то відчуваєте себе на сьомому небі! », - Расс, 29, консультант по техніці