СТАТТІ‎ > ‎

Знайомство У Мережі? Не все так просто!

опубліковано 1 серп. 2016 р., 03:13 Вадим Разумов   [ оновлено 1 серп. 2016 р., 03:14 ]
Ось маленький секрет, який знають далеко не всі чоловіки: жінки, навіть дуже красиві, у чоловіках цінують у першу чергу впевненість у собі і різнобічність інтересів. Ви здивовані? Так, впевненість і різнобічність набагато важливіше зовнішності для жінок всіх вікових категорій. Це відноситься як до знайомств в реальному житті, так і до знайомств в мережі, про яких зараз ми говоримо.
Якщо Ви зареєструєтесь на сайті інтернет-знайомств, то виявите там набагато більше чоловіків, ніж жінок. Переглядають анкети і роблять перший крок теж в основному чоловіки, це відповідає "традиційним" уявленням про ролі чоловіка. Так завжди було і так буде, деякі речі не змінюються. Ось чому Ваші анкета та фотографія дуже важливі.
Пам'ятайте, впевненість і різнобічність, але не плутайте ці поняття з нахабним і егоїзмом. Дуже важливо дати людям зрозуміти, що у Вас є друзі про яких Ви дбаєте; що Ви цікавитеся безліччю речей, а не тільки футболом. І ще одна важлива деталь: не починайте розповідь про себе словами "Я з тих хлопців, проти яких тебе застерігала мама".
Ви заріже самі себе цією фразою. Ще одна фраза, яку Ви ніколи не повинні використовувати: "Я можу бути чоловіком твоєї мрії". Можете, але вирішувати це належить дівчині, так що не ображайте її здатність приймати рішення. Випромінюйте впевненість і різнобічність, і Ви знайдете дівчину своєї мрії ... або вона Вас знайде.
Хіба не було б чудово, якби дівчата самі знайомилися з Вами? Що ж, у Вас є шанс, якщо Ви створите нестандартну анкету, що виділяє Вас з натовпу.
Чи думали ви про те, щоб выйти замуж за иностранца или найти мужа за границей ? Тоді вам необхідно відвідати сайт IdealRomances.com.ua! На сайті є безліч анкет американських, англійських і європейських джентльменів, які бажають зустріти свою прекрасну українську леді! Ви будете вражені можливістю вибору, тому що у нас зареєстровано величезну кількість привабливих і щирих чоловіків, які хочуть познайомитися і створити сім'ю з жінками з України. Послуги сайту безкоштовні для жінок, навіщо чекати? Приєднуйтесь до нас і почніть знайомитися з іноземцями прямо зараз.