СТАТТІ‎ > ‎

Знайомство в інтернеті-за і проти

опубліковано 11 лип. 2016 р., 01:25 Вадим Разумов   [ оновлено 11 лип. 2016 р., 01:26 ]
Інтернет настількі міцно и широко увійшов в наше життя, что давно переставши буті Тільки Засоба Отримання и передачі информации. Інфекцій возможности інтернету Використовують и для більш тонких матерій, для облаштування особіст життя, Наприклад, для поиска друзів, Чоловіка або коханця.
Возможности інтернету в Авторитети СЕНСІ практично безмежні, Аджея всесвітня Павутина нічім НЕ обмеже. Ні Прикордонний шлагбаумів, немає вікових, расових обмежень, якіх забобонів, щепленості нам суспільною мораллю.
Свобода, якові дает Інтернет, Дійсно БЕЗМЕЖНИЙ. І це відкріває велічезні возможности для поиска НОВИХ знайомиться, неважливо, для якіх цілей людина затіває такий поиск.
А з Іншого боці, ця свобода ставити нам не менше можливости для обману, жорстокости Розчарування у НОВИХ Знайомство. Аджея по Інший Бік монітора может віявітіся в кращий випадка зовсім не та людина, которого ми шукаємо, а в гіршому - обманщик, умисне вводити нас в Омані, або даже ліходій, что має злочінні цілі.
ДЛЯ ЧОГО ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ В ІНТЕРНЕТІ
В Інтернеті є Чимаев способів для Знайомство. Більшість Інтернет-порталів, інформаційних або тематичних сайтів мают Різні форми для спілкування - форуми, чати, від спілкування в якіх Цілком можна перейти до більш тісного Інтернет-спілкуванню и около знайомству.
Однак ті, хто цілеспрямовано шукає Знайомство, воліють користуватись спеціалізованімі Інтернет-ресурсами, Які мают Вузька спрямованість. Це полегшує перший етап Знайомство - Аджея зрозуміло, для чого людина зареєструвався на тому чи ІНШОМУ сайті.
Люди з різніх причин реєструються на спеціалізованіх Інтернет-порталах. Іноді людей штовхає цікавість, іноді - Схильність до авантюризму.
Деякі люди шукають НОВИХ відчуттів. Хтось реєструється в пошуках однодумців, друзів по Захоплення або можливости бізнес-партнерів. А для когось - це Последний, на їхню мнение, шанс найти щастя.
Всі ЦІ причини в однаковій мірі змушують реєструватіся в мережі и чоловіків, и женщин.
Існує кілька тіпів чоловіків на таких сайтах.
Підлітки. Для них Інтернет-знайомство - свого роду розвага, іноді з таємною надією завести Справжній роман з Якою-небудь карколомної дамою, щоб потім Було что розповісті приятелям.
Ніякіх серйозно знакомств смороду насправді НЕ шукають, звічайній являються собі як доросли самостійного людини, віставляють в якості аватара чужу фотографію симпатичного Чоловіка.
Обчісліті такого «Наречення» розумній жінці не склад Особливе труднощів: слівця, властіві підлітковому віку, безграмотна мова, прімітівні мовні звороті - це все винне насторожіті. Крім того, такий персонаж очень Швидко переводити спілкування на постільну тему, розповідаючі про свои Сексуальні подвиги, Які насправді плід уяви стурбованого и незадоволення підлітка.
Такі інтернет-знайомство нужно ввічліво, но непохитно переріваті.
Випадкове гість. Посварівся з дружиною або подругою, відчув себе самотнім, Було нудно або БУВ п'яний - и звічайній чоловік зареєструвався на сайті.
Спонукальності мотивом может стать и цікавість - що там роблять Інші люди? Цілком імовірно, что такий користувач даже поставивши свою Справжня фотографію та имя.
Візначіті невільного Чоловіка, зареєстрованого на сайті знакомств, можна з его Відповідей. Зазвічай ВІН сам Рідко почінає писати Перші, ввічліво відповідає на питання и ввічліво задає питання у відповідь.
У его повідомленнях мало конкретних Відповідей, ВІН НЕ поспішає розповідаті про свою роботу, сім'ю, ймовірніх дітях. Ллє БАГАТО «води», відбуваючісь Загальне фразами або жарт.
Знайомство з таким чоловіком безперспективна. ВІН Нічого НЕ планирует змінюваті у своєму жітті. І даже если Інтернет-знайомство тріватіме Деяк годину, а потім ві зустрінетеся з ним в реалі, з великою частко ймовірності Нічого доброго з цього НЕ Вийди.
Сексуально стурбовані тіпі. Цім потрібен Тільки секс.
Якомога более и Частіше, краще - з різнімі жінкамі, а краще - з кількома відразу. Зазвічай такий типаж одружений, непогано ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ матеріально (но необов'язково) i про себе и своих чоловічіх достоїнствах Надзвичайно вісокої думки.
До жінок відносіться спожівацькі.
Ви з легкістю обчісліть Шукач сексуальних пригод на стороні. Такий чоловік НЕ пріховує своих цілей, охочих розповідає про своє матеріальне становище, марці автомобіля и заміській дачі.
Если ві знайомиться НЕ Тільки заради сексуальних розваг, то краще ввічліво відмовіті такому претенденту на вашу постіль.
Чоловік Вашої мрії. Це тієї самий чоловік, з яким у вас могут скластись стосунки. Такі чоловіки, з одного боку, й достатньо скептично ставлять до перспектив реального Знайомство через Інтернет з пристойним жінкою, а з Іншого - таємно сподіваються, что у них це может війта.
Потрібно відзначіті, что цею типаж, В принципі, прав. У США, Наприклад, до 10 відсотків пар познайоміліся в Інтернеті..
Такий чоловік НЕ поспішаті зустрічатіся особисто, Із задоволений розповідає про себе и зацікавлено розпітує вас про ваше життя. При Авторитети на додаткові питання відповідає Відкрито.
Если це тією чоловік, Який вам, ймовірно, потрібен, прізначайте Зустріч в реалі. Альо при Авторитети дотримуйтесь питань комерційної торгівлі правил безпеки.
Тому що чоловік Вашої мрії может віявітіся шахраєм, Мислівці за Багат дурочками.
НА ЩО ЗВЕРНУТИ РАМУС
Шахрай. На жаль, Інтернет пріваблює НЕ Тільки стражденних чістої любові, сім'ї або вільного сексу чоловіків.
Іноді під маскою чарівного джентльмена або прістрасного мачо ховається від шахрай, єдина мета которого - змусіті вас розщедрітіся. Віпадків, коли самотні дами віддавалі останні заощадження пройдісвітам, не так Вже ї рідкісні.
Більше того, часто під ніком прекрасного Чоловіка ховається Ціла злочинна група.
Відрізніті таких «мачо» можна по нарочито прістрасної и палиці кохання, якої чоловік запалівся до вас Занадто СтрімКо, буквально через тиждень листування. Речі шахраїв зазвічай настількі солодкі, что у розсудлівіх дам трапляється діатез.
Ті, хто Занадто Довго перебуває в пошуках кохання, могут потрапіті під Цю машину пристрасті - и Незабаром новоспеченій коханий почінає просити грошей. Зрозуміло, в борг, на лікування мами або вміраючої сестри.
Отримай гроші, чоловік зникає. Назавжди.
Це класичний приклад, як жінка, Намагаючись влаштуваті своє особисте життя, втрачає свои заощадження. У поліцейській практіці є й Інші Способи обману жінок через Інтернет.
Часто такими Інтернет-ресурсами корістуються Професійні Альфонсі, что звіклі жити за рахунок жінок.
Відмінною особлівістю всех шахраїв є поспішне Визнання в любові и форсування особістої зустрічі. Шахрая НЕ Бентеж ні велика різниця у віці (Аджея для Отримання грошів неважливо, которого віку «гаманець»), ні Інші Ознака відвертого мезальянс.
Велику обережність нужно проявляті при Інтернет-знайомстві з іноземцямі. Серед них такоже Чимаев охочих пощіпаті небідніх дам у віці.
Крім того, погани роль зіграла, як НЕ дивно, світова слава российских жінок як терпимість, добрих и всепрощаючої.
Більшість іноземців, что шукають российских дружин, у себе на Батьківщині НЕ затребувані, Місцеві дами на них звертають уваги. Для них російська дружина - це Последний шанс хоч якось влаштуваті своє життя.
Тім более, что сделать це можна без Особливе турбот и витрат - Аджея російські жінки так невібагліві! А для російської дами Рамус іноземця может здать втішнім - и вісь окріл обіцянкамі дама летить за кордон.
Если це Мусульманська країна, то по Прибуття жінку может чекати непріємній сюрприз, а то и серйозна проблема. Та й у європейськіх странах трапляється всяке.
Тому Першу Зустріч з іноземцем краще перенести на теріторію России.
Щоб не потрапити на Вудка до Шахрая, нужно намагатіся НЕ втрачати голови и пріслухатіся до порад около людей. Аджея блізькі з Твереза розумом швідше запідозрять недобре, чем жінка, готова віддаті своє серце в чоловічі руки.
Фінансовий обман - НЕ самє небезпечне, что может чекати тихий, хто знайомиться в Інтернеті. І не тільки іноземців. Відомі випадки, коли Віртуальні Знайомі, Спокуса при особістій зустрічі на гроші або РЕЧІ майбутньої жертви, що не Тільки грабувалі людей, а й вбивали їх.
І, тім НЕ Менш, Популярність віртуальніх знакомств Тільки растет, причому не Тільки среди людей молодих. Є маса прікладів, коли флірт в мережі переростає в справжні стосунки и обертається щасливим шлюбом.
ЗА І ПРОТИ ЗНАЙОМСТВО В ІНТЕТНЕТЕ
Співачка Наталія Гулькіна виступа «категорично проти» знакомств в Інтернеті. Вона підкресліла, что против не тому, что у неї БУВ невдалій досвід, а тому что ее подруги «Марні намагають познайомитися в Інтернеті» и весь час «потрапляють на ошуканців».

На ее мнение, на сайтах знакомств чоловіки Тільки «Дурян голову» жінкам, смороду НЕ мают серйозно намірів.
«Інтернет заволодів нами Цілком», - зазнача співачка. Через це, на ее мнение, діти перестали читати книги, смороду НЕ вміють знайомитися без допомоги Всесвітньої мережі, соромляться даже просто Сказати один одному «привіт», и у них вінікають комплекси Авторитети грунті.
Знайомитися по інтернету, на мнение Гулькіна, неправильно: так не можна «Побачити очі людини й Відчути его запах, щоб зрозуміті, твій це людина б або не твій». Співачка впевнена, что знайомляться через глобальну ятір Виключно «закомплексовані люди, у якіх БАГАТО вільного годині, и Які не знають, куди его подіті».
Співачка заявила, что сама Ніколи б «Не різікнула познайомитися з помощью інтернету та іншім б НЕ раділа», тому что останнім в мережі різко збільшілася Кількість шахраїв. «Я особа медійне, мене знають, - сказала Гулькіна. - Если я зайду в Інтернет и скажу, что шукаю друга або спонсора для кліпу, з'явиться така Кількість бажаючих, что зрозуміті, хто з них хороша людина, буде Неможливо ».
У свою Черга, керівник інтернет-сервісу знакомств Mamba Ярослав Сергєєв Вислова упевненість, что в реальному жітті жінок так само обманюють, як и в Глобальній мережі. «Дівчіні, Якій можна задуріті голову в Інтернеті, можна задуріті голову и в реальності», - стверджує ВІН. На мнение експерта, «Інтернет - це Всього лишь Проекція реального життя», всі Недоліки людей, Які є в реальності, Присутні и в Интернете. «Це не проблема знакомств в Інтернеті, а проблема в цілому людських отношений: люди нещірі, и така наша природа», - підкреслів ВІН.
За словами фахівця, Щоб не потрапіті до рук шахраїв в мережі, просто не треба буті такими довірлівімі, треба намагатіся буті більш уважний.
Ярослав Сергєєв рассказал, что «в США 15% реєстрованіх шлюбів - це парі, Які познайоміліся в Інтернеті», и «ця цифра растет Постійно». ВІН зізнався, что нашел «свою жінку» через свій сайт знакомств, живе з нею Вже 2 роки и собирается одружітіся з нею.
На мнение фахівця, Різні причини могут спонукати людей знайомитися в мережі. Часто люди весь день сидять в офісі за комп'ютером, и у них просто немає часу познайомитися з кімось якімось іншім способом, окрім як по інтернету.