СТАТТІ‎ > ‎

Знайомство в мережі Інтернет

опубліковано 8 лип. 2016 р., 04:41 Вадим Разумов   [ оновлено 8 лип. 2016 р., 04:43 ]
Ой, як популярні стали знайомства в мережі Інтернет. Сотні тисяч хлопців і дівчат, чоловіків і жінок і навіть бабусь і дідусів закидали своїми анкетами всесвітню павутину. Хтось шукає спонсорів, хтось шукає "лицаря на білому коні", хтось гострих відчуттів, хтось просто проводить вільний час (вдома або на роботі =) спілкуючись з "цікавими" людьми. І це нормально. Що ж ненормального виникає в ситуації, що склалася? Ненормально те, ЯК це намагаються робити представники чоловічої половини ...
        1. Отже, реєструємо 3 жіночі анкети. Поки їх ще не видалили, можете подивитися http://svidanka.org.ua/svetixx1, http://svidanka.org.ua/bloodybeauty, http://svidanka.org.ua/ferrarry.
        2. Аналізуємо інформацію, що надходить.
        Читаючи приходять листи, мені ставало смішно, нудно, огидно, але не цікаво! Відповісти тобі можуть у разі якщо:
                а) у тебе просто офігенно фотка;
                б) від нудьги;
                в) дівчина шукає спонсора, а ти по першому враженню можеш зайняти його місце;
                г) ти її зацікавив, як хто-то, що виділився із загальної маси.
        Влаштовує який-небудь варіант? Якщо серед відповідних тобі варіантів є пункт Г, то читай далі.
        Отже, мережа заповнена невпевненими у собі хлопцями, охочими сексу (у більшості), або стабільних відносин, чому сприяє хороший секс (при херовом секс відносини в кращому випадку будуть хиткими). Що ж за косяки ви робите в перших листах, що відправляються вподобаним дівчатам?
          1) Самореклама 
        Приклад (пунктуація та граматика автора збережено):
        Приветик:)! Мене звуть Діма:)! Як щодо познайомитися?! Напевно треба розповісти про себе:)! У свої неповні 23 роки і отримую другу вищу освіту за спеціальністю організація перевезень і управління на транспорті в міжнародному сполученні:)! А ще працюю за цією ж спеціальністю в експедиторської компанії. Дуже люблю спорт:)! Є КМС з футболу:)! Тепер напевно нада сказати чого б я хотів від нашого знайомства :)??? Знаєш, серйозні стосунки це звичайно дуже добре, але мені, поки, вони не потрібні:)! Мене цікавить звичайне спілкування, яке при взаємній симпатії не буде виключати сексуальну сторону відносин:))! Але й банальний перепив мене особливо не цікавить:)! Я вважаю що для сексу повинна бути взаємна симпатія:) а вона може виникнути тільки при спілкуванні:)! І ще, я дуже люблю робити кунілінгус! Ось такий от я чудовий і добрий:)! А взагалі, якщо я і мій предложеньеце тобі сподобалося, давай познайомимося ближче:)!
P.S. це мій перший досвід знайомства через інет, так що не суди строго:)
        З ким Діма хотів познайомитися? З собою? Смайли вже дуже б'ють по очах. Я не збираюся розписувати кожну пропозицію, і що Діма мав на увазі, але в двох словах - хочу сексу без зобов'язань!!! Якщо секс не важливий, навіщо ж половину ПЕРШОГО ЛИСТА ПИСАТИ ПРО НЬОГО? Смішно? Мені так! Вже дуже даний лист нагадує шаблон ...
          2) АШІПКІ! 
        Приклад:
        "Дуже сімпОтічний молода людина", "мою анкету ти знайдеш ТАМЖЕ", "Я восхЕщен тобою" ... бла-бла-бла ... і це не спеціальні помилки, це неписьменність!
        Підказка: якщо проблеми з російською, то Ворд перевіряє написане на грамотність ;-)
       3) ЛІНЬ! 
        Приклад:
        - Привіт! (Це мене просто вбивало)
        - Ти просто прекрасна! Я захоплений тобою ...
        - Привіт янголятко ... чарівні фотки ...
        - Привіт! Познайомимося?
        - Як справи! Чим занімаешся? Давай зателефонуємо. Ти мені набери і потім я тобі передзвоню 8-901 -****** Єгор
        Такого мотлоху, саме мотлоху, дівчина отримує тоннами! Як ти думаєш, яка ймовірність, що вона відповість саме тобі? ... Якщо тобі лінь написати трохи більше, то мало що вийде.
          4) Невпевненість !!!!! 
        - Якщо буде бажання, можете мені відповісти ...
        - Буде бажання, пиши ...
        - Був би просто щасливий з тобою познайомитися ...
        - Хотів би з тобою познайомитися ...
        - Чесно кажучи, побачив твою фотку і зрозумів, що шансів познайомитися з такою симпатичною, п ріятной дівчиною у мене ой як мало ...
        І ось таке майже у кожному листі. Ти даєш їй право вибирати, тобто ти ставиш її вище себе. Якщо вона відповість, то буде відчувати перевагу над тобою, вона типу робить ласку тобі, ось перед ким розсовувати ноги буде вибирати вона, а не ти!
          5) ДРУЗІ ... 
        - Давай дружити ...
        - Дуже хочу подружитися ...
        Коли вона тобі скаже, "ми тільки друзі, ти сам пропонував дружбу, на неї я і погодилася, а більшого не чекай ...", вона буде на 100% права!
          6) СПЕРМАТАКСІКОЗ 
        - Привіт побачив твою анкету на ловепланет вирішив написати давай чтолі зустрінемося?
        - Мені 33. Я з Петрозаводська. Одружений. Бізнес. Шукаю друга-коханку.
        - Привіт, Іріша! я от не зміг пройти мимо!! Ти так приваблива! Я буду задоволений Зустріч з Тобою! А віриш Ти ще в любов ?!)))))))) хотілося б, що б ми разом могли насолодитися приємним часом нашого спілкування і я постійно відчував твій діамантовий блиск !!!!!!!!)
        - Приветик! як ти дивишся на секс без зобов'язань (1-2 рази). Не відразу, а після тривалого спілкування.? пиши якщо що на мило strelec-85 @ **. ru
        Хаааа, я валяюся. Я як-то заради інтересу розіслав 100 дівчатам лист типу "Коли з'явиться бажання у високоякісному сексі, телефонуй 8-926 -*******" - ніхто не подзвонив. Такі повідомлення видаляються ЗВИЧАЙНО ...
          7) Гумористи і поети ... 
        Кидають вірш, або жарт без призову до відповіді. У даній ситуації, при відповіді тобі, вона теж буде почувати очевидну перевагу над тобою ...
          8) Ctrl C, Ctrl V. .. 
        Це найсмішніше. На всі три анкети приходить великий лист, причому в ньому ні імені, до кого звертається хлопець, ні якоїсь инфы з анкети ...
        Приклад:
        Привіт! Мене звуть Діма. 36 років. Симпатичний - реально симпатичний - інтелігентний брюнет. Хочу з тобою познайомитися. Спочатку для листування ... Хочу познайомитися з дівчиною, яка вміє дарувати ласку і хоче отримувати її. У сексі люблю невеликі грудей, обожнюю вилизувати жіночу кицьку і попку - прости за відвертість. Дуже люблю лежати разом з жінкою обнявшись після сексу і відчувати, що подія було не дарма. Люблю дивитися в очі дівчині під час сексу, люблю милуватися, коли вона отримує справжнє задоволення. Пиши. Давай листуватися. Живу один. Великий і сильний член.
        До того ж сперматаксікоз на обличчя.
        Можна ще набрати косяків, які допускаються, але це найчастіші. Отже, забуваємо, як ми знайомилися раніше, починаємо життя з нового аркуша.
        А. Підготовка фото
        Що роблять дуже багато хлопчаків? Фоткаются на тлі дорогих машин, на тлі тренажерів (з голою купою м'язів), на тлі зброї, ще чогось ... Тим самим намагаються підвищити свою значимість, причому на таких фото іноді навіть обличчя не видно, на стільки крейда на ній власник. Ти хочеш, щоб дівчина трахкала з тобою чи з автомобілем з виставки (з твоїм автомобілем)? Якщо з тобою, то роби фото на нейтральному тлі, щоб більшу частину малюнка займав ти, а не фон. Витрать 500 р. на фото у професіонала, це того варто.
        Б. Особиста інформація
        Постарайся як можна більше про себе розповісти саме тут, а не в листах. Просто коли дивишся на анкету, а з особистої інформації - тільки вік, мимоволі здається, що людина щось приховує.
        В. Що писати?
        - Кожен лист зобов'язана бути індивідуальним і спрямованим саме до тієї, якою ти пишеш.
        - Використовуй ім'я людини на початку, в кінці та в середині листа.
        - Лист лад, спираючись на інформацію, отриману з анкети.
        - Забудь про компліменти, їх скажеш після сексу =) Хоча є способи, як їх правильно робити, але ось їх я розповідати не збираюся. Все-таки голова на плечах повинна бути.
        - При написанні листа виходячи з позиції "вона хоче знайомства з тобою", вона ж розмістила свою анкету ...
        - Якщо понти кидає - ігнор, напиши через пару днів, може одумається, якщо ні - в топку!
        - Створи жіночу анкету, подивися, що пишуть, пиши по-своєму!
        Приклад:
        Дійові особи: Лена (дівчина) і Новорічна ялинка (Максим) ...
        Новорічна ялинка: =) оригінальна фефочка =)
        Хотілося б вірити, що ти - не дорога упаковка з дитячою розфарбуванням і олівчик всередині! Олена: Ні, з ручками ...
        Новорічна ялинка: Лена, знаєш, я тут з'явився нещодавно, причому це не єдина моя анкета - інші жіночі, я проводжу дослідження для написання статті по знайомству в мережі, так що у мене немає багато часу для спілкування з тобою тут. Лена, я б хотів тобі сказати, що ти мені дійсно сподобалася, але у зв'язку з тим, що я знаю, що в день ти отримуєш по 100 компліментів від різних збоченців, які тільки й можуть, що дрочити на монітор, я не буду цього говорити, щоб не порівнювати себе з ними ...
        Лена: всі ОК. Як буде час, пиши:)
        Новорічна ялинка: Лена, як ти думаєш, в якому випадку людині простіше приховувати свої справжні якості?
        1) при живому спілкуванні, коли співрозмовники знаходяться поруч;
        2) при спілкуванні по телефону;
        3) при спілкуванні через мережу.
        Олена: Звичайно ж ... 3) при спілкуванні через мережу:) Якщо хочеш, то можеш мені писати питання, для твого дослідження, а я тобі буду відповідати, мені це навіть цікаво.
        Новорічна ялинка: Я досліджую хлопців, їхнє вміння знайомитися в мережі! Те, що в житті вони це не вміють, мені було давно зрозуміло, зараз мене цікавлять косяки, що допускаються в мережі ...
        Ти на 100% права, що людині на багато простіше приховувати свої справжні почуття через мережу, тому в мене є бажання, щоб наша з тобою спілкування продовжилося через телефонну розмову!
        Олена: Мені здається, що ти у мене хочеш попросити мій номер телефону:)
        ОК. сот.8905 *******.
        Початок був далеко не стандартним, я міг образити дівчину, але все пройшло успішно ...
        М'якший приклад. Припустимо дівчину звуть Ліза. Захоплюється сноубордом і дискотеками. Пишемо:
        "Привіт, Ліза. Як бачиш, мене звуть Максим. З одного боку такий же, як і всі молодий чоловік, але з іншого - абсолютно інший. Звернув увагу на те, що ти захоплюєшся сноубордом ... Цікаво ... Зима, холод , ти стоїш на краю гори на дошці, переповнена якихось незвичайних відчуттів, які переповнюють все твоє тіло. Яскраво світить сонце, ти робиш поштовх, і мчиш по схилу. В обличчя б'є холодний вітер, ти відчуваєш СВОБОДУ ... Напевно це саме так? Або є щось ще?
        З екстремальних видів спорту я ... Я стрибав з парашутом ... Гул двигунів, стоїш перед прірвою з важким рюкзаком ... Точно так само, як і ти я роблю крок у прірву ... Це непередаване відчуття. Напевно почуття під час стрибка чимось схожі з спуском з крутого схилу ... Як давно ти займаєшся цим спортом? Де можна спробувати з'їхати? Ліза, розкажи ... Бла-бла-бла ... "
        От і все, хай тепер розповідає про свої відчуття, про те, де можна з'їхати, розмова зав'язаний ... Шукай як можна більшого між тобою і співбесідницею. Бред, що чим менше у людей загального, тим їм цікавіше. Цікаво з тим, хто тебе зрозуміє, хто живе життям чимось схожою на твою ... Дерзай, мій друг!