СТАТТІ‎ > ‎

Знайомство в Мережі: за і проти

опубліковано 18 лип. 2016 р., 23:54 Вадим Разумов   [ оновлено 18 лип. 2016 р., 23:54 ]
Знайомства в Інтернеті давно вже стали невід'ємною частиною нашого життя. Проте у цього способу знайомства є свої плюси і мінуси
Мінуси:
1. «Шукаю секс»
Для тих, хто шукає секс, сайти знайомств - відмінне місце для пошуку партнера. Серед користувачів цих сайтів мало не 90% - любителі пригод. Так що тут можна підібрати партнера для будь-яких інтимних цілей: секс з партнером протилежної статі або гомосексуальні зв'язки, БДСМ, рабів, пари сімейні і не лише тощо. А ось чоловіків і жінок, які дійсно бажають створити сім'ю, тут набагато менше.
2. «Молодий багатий красень шукає дружину»
На сайтах знайомств, втім як і в соціальних мережах, варто пильнувати. Буває і так, що під знімком загорілого 30-річного мачо ховається пузатий і лисий дядечко в літах, а за фото молодої і спекотливої красуні - жінка звичайної зовнішності і середнього віку, що має проблеми із зайвою вагою.
Висновок: усі анкетні дані на сайтах знайомств слід ділити на два або, як мінімум, ставити під сумнів. Це стосується усіх пунктів анкети: віку, сімейного статусу (частенько одружені чоловіки пишуть, що вони вільні), рівня доходів (за фразою «добре заробляю, забезпечений» може ховатися звичайний охоронець з доходом в 4 000 грн.), місця проживання (у анкеті вказаний Київ, а на ділі виявляється яка-небудь Хацапетівка) і так далі.
Навіть вказані цілі знайомств в анкеті частенько відрізняються від реальних бажань людини. Буває, що чоловік пише у своєму профайлі «шукаю дружину», а при листуванні або першій зустрічі майже відразу ж пропонує секс.
Також потрібно бути готовим до того, що запропонують знайомство не ті, кого ти шукаєш: іноземці (коли тебе цікавлять виключно співвітчизники), молодики (а ти хочеш познайомитися з чоловіком старше 30), віртуали (можуть місяцями переписуватися на сайті, так і не переводячи знайомство в реал), неадекватні люди і навіть альфонси (коментарі зайві).
3. А де іскра?
Це, можливо, головний недолік сайту знайомств - відсутність тієї іскри, флера, взаємного тяжіння, яке виникає при знайомстві в реальному житті (звичайно ж, за наявності взаємної симпатії).
Припустимо, що знімки в анкеті справжні, але ж жива людина і фото - це різні речі. Коли люди знайомляться в реалі, сама ситуація, обмін поглядами, торкання рук тощо - і ти відразу розумієш, подобається тобі людина або ні. А на сайті знайомств ти спочатку позбавлений такої розкоші - першого імпульсу тяжіння або ж неприйняття. Люди, познайомившись в Мережі, приходять на побачення і починають вишукувати один в одному риси, які можуть «зачепити». Тут більше працює голова і холоднокровний аналіз «що мені в ньому/ній подобається?».
Плюси:
1. «Щоб не пив, не палив...»
Безперечна перевага сайтів знайомств - можливість обрати партнера, який відповідає твоїм побажанням (наприклад, цілі знайомства, відсутність шкідливих звичок, наявність дітей і освіта, інтереси і так далі). Звичайно, цей принцип діє тільки у тому випадку, якщо анкетні дані правдиві. Або можна довідатися усі ці параметри при листуванні.
Адже в реальному житті ти зустрічаєш людину, але доки він тобі не розповість про себе, ти не знаєш про нього практично нічого: чи палить він, чим він займається й ін. А може, він взагалі одружений?
2. На будь-який смак і колір
Вибір в Мережі величезний, адже кількість користувачів популярних сайтів знайомств досягає декількох мільйонів осіб. Хоча різноманіття варіантів оманливе: партнерів начебто багато, але якщо відсіяти усі непідходящі кандидатури, то у результаті може виявитися, що і вибрати нема з кого.
3. Найпопулярніше місце знайомства
В наші дні Інтернет - практично єдине місце, де можна познайомитися з нормальною і пристойною людиною. Ну, де ще можна зустріти гідну пару? На вулиці, в нічному клубі, в метро?
А якщо повезе, в Мережі можна зустріти навіть олігарха - вітчизняного або заморського принца. Правда, такий контингент віддає перевагу дівчатам в основному модельної зовнішності. Але це вже інша історія...