На прикладі психологічного портрету відомої української льотчиці, депутата Верховної Ради України, депутата Європарламенту пані Савченкоко (незаміжня) показані позитивні й не дуже психологічні риси, над якими мало хто задумується. 

Телебачення, преса, Інтернет щедро постачають нам терабайти інформації. Оскільки я як автор у цьому житті не мав жодних контактів з суб’єктами дослідження, увесь цей аналіз побудовано на відкритій і доступній усім інформації, яку кожен зможе переглянути на ютубі чи відтворивши в пам’яті політичні події минулого. Для нефахівця аналіз може видатися заважким, деталізованим, дуже об’ємним. 

Аналіз засновано на загальних закономірностях поведінки людини.  

1. Домінантний хронічний емоційний фон суб’єкта дослідження.

Провідним мотивом, основою поведінкових реакцій досліджуваного суб’єкта є емоція гніву.

Коментар: у людей яскраво проявляються два емоційних тони: хронічний і соціальний. Соціальний тон безпосередньо залежить від освіти та виховання. Це те, якою людину навчили бути, її звична роль. Хронічний тон - це хронічний стан, в якому перебуває людина. Хронічне перебування в низькому тоні завжди є наслідком психологічного насильства, і супроводжується хворобами й проблемами. Схоже, що в пані Савченкоко хронічний і соціальний тон майже один і той самий, або вона вже почала перебувати в хронічному тоні гніву значно довше, ніж у соціальному, що однозначно говорить про проблеми з психологічним станом суб'єкта дослідження. 

2. Поведінка й фізіологія.

Здатний на руйнівні дії.

3. Психіатричні показники.

Психотик.

Коментар. Психотик: людина, в якої значною мірою відсутній контакт з оточенням, що існує в теперішньому часі, і яка не здійснює розрахунків щодо майбутнього. Цей стан може бути гострим, коли людина стає психотиком щоразу всього на кілька хвилин і лише іноді за певних обставин (наприклад, коли в неї бувають напади гніву чи апатії), або ж це може бути хронічний стан (тобто такий, у якому людина ніколи не співвідносить свої дії з теперішнім і майбутнім). Коли шкода, якої психотик завдає іншим людям, стає дуже помітною, таку людину вважають небезпечною й ізолюють від суспільства. Психотик, шкідливість дій якого не так очевидна, завдає не менше шкоди своєму оточенню і є психотиком не меншою мірою.

4. Медичні показники.

Захворювання, пов’язані з ендокринною системою, й неврологічні захворювання.

Захворювання, пов’язані з відкладенням речовин (артрити). Артрит - захворювання, що викликає запалення, біль і нерухомість суглобів; загальна назва запальних процесів, а в широкому сенсі — будь-яких хвороб суглобів. Якщо запалення одночасно охоплює кілька суглобів, виникає т. зв. поліартрит. 

5. Емоції.

Гнів.

Коментар. Гнів — бурхливий вияв злості, спрямований на ближнього; злісний стан душі, почуття сильного обурення; стан нервового збудження, роздратування.

6. Прояви любові, симпатії.

Ненависть, люта й виражена зовні.

Коментар. Перегляньте інтерв'ю пані Савченкоко, її поведіку на судилищі, влаштованому азіятами, допит окупантами — це очевидно навіть не фахівцю.

7. Зір.

Спотворення вхідних зорових сприйняттів, що надає їм неправильне значення.

8. Слух.

Спотворення вхідних звуків, що надає їм неправильне значення.

9. Біль.

Анастезія в теперішньому часі відносно болю.

10. Мова: як говорить. 

Говорить тільки про смерть і руйнування. Ненависть.

Коментар. «Якщо ви сюди приїхали, значить, ви вже не повне гі**но. Але як солдати, запам'ятайте - ви поки - повне гі**о. Ця війна надовго. І поки нас не переб'ють, може, ви чогось встигнете навчитися”, - з такими словами Надія Савченко звернулася до новоприбулих добровольців батальйону "Айдар" у травні 2014 р.”

Джерело: Українська правда. “Куля проти Кремля. Як льотчиця Надя Савченко стала символом українського опору». Анастасія Рінгіс.http://www.pravda.com.ua/articles/2016/03/11/7101750/

Мова: як слухає.

Слухає тільки про смерті й руйнування. Знищує інформаційні канали, по яких надходить позитив.

11. Як людина поводиться з письмовими або усними повідомленнями при їх передачі.

Перекручує повідомлення, перетворюючи їх на негатив, незалежно від початкового повідомлення. 

Зупиняє повідомлення, які несуть позитив. Передає негатив і спотворює його.

12. Реальність (згода).

Руйнування протилежної реальності. "Ти не правий". Не погоджується з тим, що реально для інших людей. 

Коментар. «Їй було неможливо щось заборонити, якщо вона вже прийняла рішення”, - говорить командир вертолітної бригади Яременко, де служила Надія”. Там же.

13. Спроможність згадувати минулі інциденти.

Згадує минуле, ніби суб’єкт є одним з батьків, який панував, або ніби та людина, що є прикладом для наслідування.  

14. Прояви колишніх важких травм, психотравмуючих ситуацій.

Дослівно драматизує епізоди колишніх важких травм, психотравмуючих ситуацій з погляду того, хто в них переміг.

15. Статева поведінка. Ставлення до дітей.

Згвалтування, секс як засіб покарання. Жорстоке ставлення до дітей.

Коментар. «Коли хлопці напивалися, теж іноді до мене в кімнату за «великим коханням» приходили. Тоді я їх прибаюкувала на своєму ліжку, коли уговорами, коли прикладом автомата, все від типу кавалера залежало, і йшла спати на їхнє місце.

Колись був кумедний випадок. Заходить один:

— Я до тебе!

— Ну добре! Ти лягай, я зараз в душ — і повернуся!

Забрала автомат і пішла (автомати ми завжди із собою носили, навіть срати з ними ходили). Йду. Назустріч другий: 

— Я до тебе!

— Ну добре! — кажу, — «Заходь хвилин через 15 в кімнату, я якраз з душу тебе чекати буду!»

І пішла собі десь по базі тинятися (любила я ночами по базі гуляти, як кішка себе відчуваєш) :) На ранок ходять обидва, дуються на мене… «Ну ти й стерво!», — виявляється, що вони обидва цілуватися почали, аж доки не зрозуміли, що обидва не бриті! :) Але подоброму посміялися і забули… Хлопці нормальні попалися…». 

Джерело: офіційний сайт газети Ратуша. Книга Савченко (уривок "Ірак" з книги Надії Савченко з ілюстраціями її сестри)http://ratusha.lviv.ua/index.php?dn=news&to=art&id=4203

«Але я знаю, якщо буду мати дітей, у мене не вистачить здоров'я стати льотчиком. А якщо буду льотчиком, то у мене не буде здоров'я народити дітей. Думаю, якщо я не народжу, демографічна криза Україні не загрожує». 

Джерело: ФАКТИ. Надія Савченко: «Можу п'ять днів; не спати і сім днів не їсти». Галина Кожедубова. http://fakty.ua/21406-mogu-pyat-dnej-ne-spat-i-sem-dnej-ne-est

16. Контроль над навколишнім світом.

Руйнує й нищить всіх і все навколо. Якщо це не вдається, може знищити себе. Спосіб дій, притаманний фашисту.

Коментар. «У грудні 2015 року, виступаючи в російському суді, глава Центру звільнення полонених Володимир Рубан (якого називають людиною Віктора Медведчука) сказав, що чотири рази приїжджав до Луганська, щоб домовитися про обмін Савченко, але в підсумку її не проміняв з формулюванням - "поводилася занадто зухвало й не ламалася». 

Джерело: Українська правда. “Куля проти Кремля. Як льотчиця Надя Савченко стала символом українського опору». Анастасія Рінгіс.http://www.pravda.com.ua/articles/2016/03/11/7101750/

«Загалом Надія провела у голодуванні понад 83 дні, схудла на 25 кілограмів”. Там же.

Ми у жодному разі не намагаємося начепити на суб’єкта дослідження такий ярлик. Просто кожна політична партія, рух має певне емоційне забарвлення, спосіб дій, тому й приваблюють специфічну публіку. Просто цей спосіб дії «може знищити себе» притаманний саме фашисту. 

17. Дійсна цінність для суспільства порівняно з видимою цінністю.

Нещирий. Серйозний тягар. Здатний на вбивство. Навіть якщо відкрито заявляє про свої хороші наміри, результатом є руйнування.

«У цій фразі для мене вся Надія, - каже Дикий. - Лицар без страху і докору, жорстка, незручна, прямолінійна як кут будинку». Там же.

18. Етичний рівень.

Аморальний. Активно здійснює нечесні дії. Руйнує будь-які прояви етики.

“Зараз про це майже не згадують, але відповідно до армійського статуту, Надія Савченко все ж дезертир - "військовослужбовець, що самовільно залишив місце служби”. Там же.

19. Як людина поводиться з правдою.

Відверта брехня, яка несе руйнування.

20. Рівень сміливості.

Безрозсудна хоробрість, яка звичайно шкодить самій людині. 

Коментар. «Коли в 2013-му почалася революція, військовозобов'язана Савченко їздила на Майдан під час відпустки”. Там же.

21. Здатність нести відповідальність.

Бере відповідальність для того, щоб руйнувати.

«У березні 2014 го Савченкоко зрозуміла, що як льотчиця найближчим часом вона не потрапить на передову. Вона повернулася в бригаду і написала рапорт на перехід у піхотну частину.

Але чекати рішення не стала. Фактично порушивши процедуру, повернулася добровольцем в "Айдар", де вже перебувала велика частина 18-ї сотні». Там же.

22. Наполегливість у досягненні мети.

Наполегливість у досягненні руйнівних цілей: сильно розгорається, але швидко гасне.

23. Буквальність у сприйнятті сказаного.

Сприймає буквально тривожні зауваження. Жорстоке почуття гумору. 

24. Метод поводження з людьми.

Використовує погрози, покарання й брехливі тривожні повідомлення, щоб панувати над іншими.

25. Вплив колишніх нав’язаних директивних вказівок.

Надзвичайно сильний вплив мають минулі психотравмуючі ситуації, що містять емоційний тон гніву. Найбільший вплив мають фрази контролю.

Коментар. Неоптимальна поведінка спроможна передаватися з покоління в покоління: її сестра теж в Айдарі.  

26. Теперішній час.

Суб’єкт не в теперішньому часі.

27. Пам’ять.

Під час терапії варто використовувати згадування легких психотравмуючих інцидентів, де є спроби інших людей контролювати суб’єкта.

28. Приємні моменти.

Справжні приємні моменти важко знайти. Реактивне задоволення від руйнування.

29. Уявні інциденти.

Уявні способи відплати дадуть уявлення про те, що було зроблено суб’єкту.

30. Ступінь піддатливості гіпнозу.

Люто відкидає зауваження, але вбирає їх.

31. Рівень дії розуму (приблизна оцінка).

Аналітичний розум частково вимкнено, підсвідомість частково діє.

32. Ступінь негативного заряду в підсвідомості.

Сильно заряджено низку легких психотравмуючих інцидентів. Є важкі інциденти з втратами. З трьома чвертями інцидентів неможливо встановити контакт. 

33. Здатність відчувати задоволення в теперішньому часі.

Рідко відчуває будь-яке задоволення.

34. Цінність як друга.

Безперечно, тягар для інших.

«Яременко жартує - вона "складнопідрядний підлеглий». Там же.

35. Наскільки навколишні люблять людину.

Більшість не люблять, не приховуючи цього.

Коментар. «Офіцер повинен вміти підкорятися, але саме це Савченко давалося з великими труднощами. В "Айдарі" її запам'ятали, як одну з небагатьох людей, хто сперечався з комбатом Сергієм Мельничуком». Там же.

36. Стан речей, які належать людині.

Часто зламані. У поганому стані.

37. Наскільки добре людину розуміють.

Постійно не розуміють.

«Незважаючи на пристрасне бажання стати льотчицею, Савченко одного разу спробували виключити з вишу з формулюванням, як вона потім пояснювала в одному інтерв'ю: "Важкий характер для неба”. Там же.

38. Потенціал успіху.

Звичайно, невдача.

Коментар. Суб'єкт дослідження весь час шукає себе: «Після закінчення школи в 97-м, вона отримала спеціальність модельєра-дизайнера. Потім ще рік провчилася на спеціальності "журналістика", але на початку 2000-х все ж зробила крутий поворот у своїй долі й підписала контракт з ВСУ, оформивши радисткою в залізничні війська.

У 2004-му в складі 95-ї аеромобільної бригади півроку прослужила в Іраку, в щойно сформованому контрактному батальйоні. Повернувшись з миротворчої місії, Савченко вступила до Харківського університету повітряних сил. Правда, тільки після того, як отримала дозвіл від тодішнього міністра оборони Анатолія Гриценка». Там же.

39. Потенціал виживання.

Рання смерть. 

Коментар. «Ви все одно повернете мене в Україну - живою чи мертвою", - сказала вона в своєму недавньому зверненні». Там же.

40. Як людина поводиться з рухом.

Намагається зупинити його, утримати.

41. Виживає.

Нехай усе на світі загине, крім мене.

42. Правота.

Я правий завжди, навіть коли не правий.

43. Повністю відповідальний.

Ти відповідаєш за все.

44. Володіє всім.

Я володію людьми й руйную все матеріальне.

45. Джерело руху.

Я повинен зупинити рух.

46. Істина.

Уся реальність спотворена. Плітки.

47. Віра.

Я ненавиджу людей. Я надто хороший, щоб мати з ними справу.

Коментар. «Ігор Яременко, командир 16-ї бригади армійської авіації, згадує: "Про те, що у Наді крута вдача, знали всі. Якось приходить до мене і каже:" Дайте молоток, я кватирку хочу полагодити». Там же.

    Я, як автор, підполковник резерву, військовий льотчик-винищувач, один з п'яти авіаційних психологів України, буду відвертим: у цій психологічній характеристиці зображено ідеального військовослужбовця. Таким, яким він має бути. Чоловік чи жінка, байдуже. Такий, що рветься в бій, зневажає смерть і ворога, здатний на самопожертву, стійкий в обороні. Солодка мрія генералів, клопіт командирів, живе втілення Рембо. 

  • Секрети знайомства, або Прикольний питання для дівчат Як познайомитися з дівчиною в інтернеті, що написати дівчині, що запитати у дівчини. Звертати увагу на оголошення про “Висока струнка з великими грудьми хоче сексу” марно.Це або тебе хочуть розвести, чи це реклама “салону”, або просто тупі приколи. Як правильно відповісти на оголошення дівчини про знайомство Hаучісь відчувати людину, визначати його справжні цілі за змістом листа.Найголовніше в знайомстві через інтернет – знати, що написати дівчині.Намагайся слідувати декільком правилам: Hе пиши: “не знаю, що писати, розкажи про себе, і задавай питання”.Цим самим ти визнаєш свою слабкість і перекладаєш відповідальність за знайомство на дівчину.А навіщо їй це?Твій лист має виражати твою суть, знай, що запитати у дівчини. Якщо ти непрохідний романтик, то варіант: “Чуєш тьолка, підемо чиста ...
    Опубліковано·14 вер. 2016 р., 07:08 Вадим Разумов
  • Як познайомитися в інтернеті за допомогою архетипових фото Ви неодноразово чули про те, що жінка познайомилася з класним чоловіком через інтернет і вдало вийшла заміж, але вважаєте, що це не для вас. Ви не вірите в себе, і боїтеся зробити перший крок. Ви боїтеся, що черговий раз буде невдалим.Отже, поговоримо про страхи, які заважають жінкам зважитися на знайомство по інтернету. В першу чергу, жінки не знають, як правильно себе подати і часто виставляють на сайт знайомств фото, яке їх зовсім не характеризує або, що ще гірше, характеризує з поганої сторони. Важливо зробити правильний фото для сайту знайомств, яке транслюватиме потрібний сигнал.Я представлю вашій увазі унікальний і дуже ефективний курс Надії Семененко -«Як залучати чоловіків на сайті знайомств через архетипічні фото»З його допомогою ви навчитеся робити ...
    Опубліковано·7 вер. 2016 р., 00:26 Вадим Разумов
Відображаються 1 - 2 із 33 записів. Переглянути більше »